banner30

banner29

Evli mankenle barda eğlenirken görüntülenen Barış Atay konuştu: Utanmıyorum, bu gurur verici bir şey...

Bir barda kendisi gibi evli olan bir mankenle devrimcilik oynayan TİP'li Barış Atay, konuyla ilgili "Şu halimizden utanacağımızı falan zannediyorlar ama bu bizim için aynı zamanda gurur verici bir şey..." diye konuştu.

Gündem 01.09.2020, 23:43 01.09.2020, 23:50
Evli mankenle barda eğlenirken görüntülenen Barış Atay konuştu: Utanmıyorum, bu gurur verici bir şey...

Kadıköy'de bir mekan çıkışında dayak yiyen ve katil dediği polisi arayarak sığınan Türkiye İşçi Partisi Milletvekili Barış Atay'ın, o gece yanında evli bir manken olan Pınar Güsar olduğu ortaya çıktı.

15 gün önce arkadaş ortamında tanıştığı manken Pınar Güsar ile barda devricilik oynadığını itiraf eden Barış Atay, baş başa eğlendiklerini ve bundan utanmayacağını itiraf etti.

Evli bir kadınla eğlenmeyi 'gurur verici' olarak tanımlayan Barış Atay "Şu halimizden utanacağımızı falan zannediyorlar ama bu bizim için aynı zamanda gurur verici bir şey..." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (2)
Millete namus satan bu kahbe devrimci, iki büyük devirip, bir de kendisi evli olduğu halde evli kadın ile bara git, her pisliği ye. Sonra da Süleyman SOYLU ya iftira atarak yaptıklarını örtececek.. Sizin gibi devrimcinin taaa.... 8 ay önce
Millete namus satan bu kahbe devrimci, iki büyük devirip, bir de kendisi evli olduğu halde evli kadın ile bara git, her pisliği ye. Sonra da Süleyman SOYLU ya iftira atarak yaptıklarını örtececek.. Sizin gibi devrimcinin taaa....
Tuğrul 8 ay önce
Senin ta .....
Bu milletin parasını böyle pezevenklere yediriyorlar.
Derhal millet vekilliği düşürülmemelidir Gavat_I Alanın...
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?