Hedefteki yeni plan! Kaptan Erdoğan!

İlahiyatçı-yazar Şevki Yılmaz, önümüzdeki ilk seçimlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı devirmek için her şeyin yapılabileceğini belirten bir yazı kaleme alarak uyarılarda bulundu.

Hedefteki yeni plan! Kaptan Erdoğan!

Türk siyasi tarihinde önemli bir yere sahip olan Şevki Yılmaz, iktidar çevresine yaptığı uyarılara bir yenisini daha ekleyerek, önümüzdeki seçimlerde sandık darbesinde bulunulabileceğini vurgulayan bir yazı kaleme aldı. Sandık darbesine karşı alınacak tedbirleri sıralayan Yılmaz, tehlikeyi göremeyenlere de feraset diledi.

İşte Yılmaz'ın söz konusu yazısı:

Allah’ın (cc) yardımı, milletimizin basireti ve engin ferasetiyle ‘’Devletin Milleti’’ yerine ‘’Milletin Devleti’’nin önü açıldı Elhamdulillah!

Yalan-dolan ve iftira ağlarına takılarak oyunu veren milyonlarca vatandaşımıza; iktidarımız, adil icraatıyla nasıl kandırıldıklarını göstermelidir!

Aksi halde 15 Temmuz Darbesi gibi, 16 Nisan Sandık Darbesi ve 31 Mart şimdilik püskürtülse de mandacı darbeciler asla pes etmediler ve etmeyecekler!

Bilakis, sandık sonuçları neticesinde umutları ve iştahları daha da kabardı!

Şimdi, Netanyahu-Fetanyahu ve Papanyahu şeytan üçgeninin yeni planında hedef; ilk seçimlerde Receb Tayyib Erdoğan kardeşimizi halkın oylarıyla devirtmektir!

Planladıkları sandık darbesini gerçekleştirmek için var güçleriyle mücadele edecekler ve her türlü Bizans entrikalarına başvuracaklardır!

Öyleyse bize düşen, olası ihtimaller üzerinden bugün ve yarın da olsa yapılacak olan sandık darbesini önlemenin tedbirlerini bir an evvel hayata geçirmek olmalıdır! Şöyle ki;

Güncelleme Tarihi: 11 Nisan 2019, 18:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
Emin
Emin - 5 ay Önce

Dinimize imanımıza küfür etmekten hakeret etmekten çekinmeyen bu bu chp zihniyetine oy veren istabullu ankaralı kişiler geçmişte istanbulun ankaranın nasıl geçmişte zor günler yaşadığını belliki unutmuş

SIRADAKİ HABER

banner5