banner30

banner29

Herkes o tehlikenin tehtidi altında! Şevki Yılmaz çok net uyardı…

Sosyal medya hesapları ve sanal ortam üzerinden ortaya atılan iddialarla, ne idüğü belirsiz bir takım haber sitelerinin yayınlarıyla bir anda gündem değişebiliyor ve ilgili-ilgisiz bir takım insanlar zan altında kalabiliyorlar! Olayın detayını öğrenmeden o haberin sadece başlığını okuyanlar ise mağdur kişilere yönelik nefret suçu dahil, itibarsızlaştırılmasına çanak tutabiliyorlar! ‘’Çamur at izi kalsın’’ atasözü hiç bu kadar aleni yaşanmamıştı!

Gündem 16.01.2020, 18:08 17.01.2020, 01:04
Herkes o tehlikenin tehtidi altında! Şevki Yılmaz çok net uyardı…

Şevki Yılmaz toplumsal bir faciayı köşesine taşıdı. Millet olarak iftira ve yalanlara ne kadar da çabuk kanabildiğimizi ortaya koyan somut örneklerle dolu bir yazı kaleme aldı!

Habervakti yine gündem belirledi ve Yılmaz, sitemizde yayınladığımız bir haberi gündeme getirerek yaşanan haksızlığa ve iftiraya isyan etti!

‘’Dün tv’ler eliyle yapılan algı operasyonları artık dijital platformlar ve sanal dünya üzerinden yapılıyor’’ diyen Yılmaz, büyük bir tehlikeye dikkat çekti!

Mutlaka okunması gereken bir yazı...

İşte Şevki Yılmaz'ın o yazısı:

Hepimiz tehlike altındayız! “Çamur at, tutmazsa -Arena- alçaklığı devam eder!”

İslam Ümmeti, isyan ümmetine döndükten sonra ahlaki değerlerimizi yitirdik! Hukuk, Adalet, Sevgi, Saygı, Emanet, Sadakat, Merhamet ve Ahlak başımızın tacı iken şimdi ayaklarımızın altında sürünüyor!

Eş Hukuku, Aile Hukuku, Komşuluk Hukuku, Kardeşlik Hukuku, tüm İnsanların Şeref ve Onur Hukuku ve diğer vs. hukuklar; zulme, zanna, gıybete, yalana, dijital yalanlara, sanal algılara, rezil twitlere, iftiraya, kumpaslara, soygunlara ve talanlara kurban edildi!

“Kadının beyanı esastır!” gibi haksız uygulamalar nice ocaklara incir ağacı dikti! Nice Canlar yandı ve nice insanlar yaşarken iftiralarla, kumpaslarla onurları katledildi!

Dostlarının yanına çıkamaz hale getirildiler!

Uçurumun kenarına itildiler! Ötekileştirildiler!

İşte bu tür iftira ve yalan bombardımanıyla şerefiyle oynanan ve 25 Eylül 1999 yılında intihar eden Hafız Şerafettin Yardımedici Hocamızı unutmadık! Arena adlı programda bu mazlum kişi “Büyücü Hoca” olarak tüm Türkiye’ye lanse edilmiş ve yine aynı kişi hakkında hanımının vefatından sonra evlenmek niyetiyle halka açık bir yerde bir hanımefendi ile tanışmak için buluşma anlarını sanki zina anında suçüstü yakalamışlar gibi çarşaf çarşaf meşhur iftira kanalizasyon fitnevizyonları “Arena“ Programında ahlaksız cümlelerle yayınlamış ve 69 yaşında girdiği bunalım sonucu meşhur Hafız Şerafeddin Yardımedici şakağına sıktığı tek kurşunla intihara itilmişti!

Hafız Şerafeddin Yardımedici’ye yapılan iftira kumpası şeytanlaşmış ahlaksızların eliyle halen devam etmektedir! Bunlar şantajcı, montajcı ve iftiracıdır!

Bu kurbanlardan biri de yine içimizden biridir! Bir zamanlar; kalemiyle küfre ve zulme karşı kükreyen Malatya’nın evladı Merhum Hüseyin Üzmez abimizdi! Allah (cc) rahmet etsin! İftaralar neticesinde çektiklerini günahlarının kefaretine vesile kılsın! Makamını sevenleriyle Cennet eylesin!

Günümüz Abdullah İbn-i Sebe’lerinin Fetönyahu kumpası neticesi 14 yaşında kıza tecavüz iftirasıyla bir gece vakti tutuklandı! Ahlaksız medyanın yalan yayınlarının etkisiyle müfterilerin kurbanı abimizden uzaklaştık! Aleyhinde de konuşuldu! Gerçeği de bilmediğimizden abimizi savunamaz hale düşürüldük!

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?