banner30

banner29

İBB'den lüks siteye gıda kolisi yardımı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin yardım adı altında koronavirüs salgını ve ramazan sürecince gün yüzüne çıkan skandallarına bir yenisi daha eklendi. Bu kez, İBB ekiplerinin yardım kolilerini ihtiyacı olan vatandaşlar yerine lük sitelerin ve villaların olduğu bölgede dağıttığı ortaya çıktı.

Gündem 19.05.2020, 16:03
İBB'den lüks siteye gıda kolisi yardımı

Haber 7'de yer alan habere göre, CHP’li İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) maddi durumu iyi olmayan vatandaşlara yardım etmeyi de beceremedi. Şov yapmaktan ileri gidemeyen belediye, İstanbulluların hayrına olacak bir işi hayata geçiremiyor.

YARDIM EDİYORUZ ALGISI YARATMAYA ÇALIŞTILAR

Son olarak yardım kolisi dağıtmaya çalışan CHP’li İBB, peş peşe skandallara imza atıyor. Geçtiğimiz günlerde İstanbul’un Sultanbeyli ilçesinde yardım kolisi dağıtmaya 8 kişi giden ve fotoğraf için poz verip sosyal medyada, “İnsanlara yardım ediyoruz” algısı oluşturmaya çalışan CHP’liler, şimdi de koli götürdükleri kişiler nedeniyle tartışma konusu oldu.

LÜKS SİTEYE KOLİ KOLİ TAŞIDILAR

İstanbul’da lüks bir sitede yaşayan vatandaş, İBB aracının siteye gelip varlıklı insanlara yardım kolisi verdiğini söyledi. Sitede aylık aidatın 500 TL olduğunu belirten vatandaş, koli yardımına dair, “Bu nasıl bir adalet?” diyerek tepki gösterdi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?