İmamoğlu ettiği küfrü 'çok samimi bir konuşmaydı' diyerek savundu!

CHP'li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, İBB Meclisi'nde, AK Partili Meclis Üyesi Mehmet Akif Aşıkkutlu'ya ettiği insana yakışmaz küfre ilişkin skandal açıklamalarda bulundu. İmamoğlu, "O konu boş bir konu. Mahkemeye vermiş arkadaş. Biz çok samimi bir konuşma yaptık" ifadelerini kullanarak kendisini savundu.

İmamoğlu ettiği küfrü 'çok samimi bir konuşmaydı' diyerek savundu!

CHP'li Ekrem İmamoğlu dünkü, İBB Meclisi'nin şubat ayı oturumunda AK Partili Meclis Üyesi Mehmet Akif Aşıkkutlu'ya resmen küfretti.

İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi'nde, grup başkanları tarafından yapılan konuşmalar sırasında AK Parti Grup Başkanvekili Tevfik Göksu'nun Esenler'deki kentsel dönüşümle ilgili konuşurken, 'İmamoğlu'na depremle ilgili ne yaptınız' diye sorması üzerine AK Partili Güngören ve İBB Meclis Üyesi Mehmet Akif Aşıkkutlu oturduğu yerden "Kayak yaptılar" dedikten sonra İmamoğlu mecliis üyesine küfürle karşılık verdi.

İmamoğlu'nun, mikrofon kapalıyken, salondakilerin duyamayacağı şekilde "Kayak takımı g***ne girsin" diye küfür ettiği öğrenildi.

İMAMOĞLU'NA 3 KURUŞLUK DAVA

AK Partili Mehmet Akif Aşıkkutlu, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun kendisine ettiği küfür nedeniyle İmamoğlu hakkında suç duyurusunda bulunup 3 kuruşluk tazminat davası açacağını açıkladı.

"Samimi bir konuşma yaptık, mahkemeye verdi!"

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, küfür iddiaları ile ilgili olarakta skandal açıklamalarda bulundu. İmamoğlu, "O konu boş bir konu. Mahkemeye vermiş arkadaş. Biz çok samimi bir konuşma yaptık. Ama o bunu çıkıp bir cümle ile ifade biçimini gördüm zaten. Şu an mahkeme süreci var. Orada gerekeni söyleriz" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
mimar33
mimar33 - 1 hafta Önce

bende samimiyetle av... skm diyorum..

SIRADAKİ HABER

banner5