banner29

İmamoğlu Mansur Yavaş krizinde sessizliğini bozdu! 'Kınıyorum...'

Mansur Yavaş ile eski CHP milletvekili Sinan Aygün arasındaki 25 milyon liralık rüşvet iddiasında sular ısındı. Kanal İstanbul hakkındaki skandal açıklamalarıyla yine gündeme gelen Ekrem İmamoğlu, iddiaları görmezden gelerek Mansur Yavaş’a destek verdi.

Gündem 23.12.2019, 12:56
İmamoğlu Mansur Yavaş krizinde sessizliğini bozdu! 'Kınıyorum...'

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ile eski CHP milletvekili Sinan Aygün arasındaki 25 milyon liralık rüşvet iddiasında sular durulmuyor. Ekrem İmamoğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'a iftira atıldığını ve kendine desteklerinin tam olduğunu söyledi.

Ekrem İmamoğlu, açıklamalarda bulundu.

İmamoğlu'nun konuşmasından bir kısım şöyle:

'Yavaş'a yapılanı kınıyorum'

"Bir konuya değinmek istiyorum. CHP’li belediye başkanlarımıza yönelik bir saldırı söz konusu. Bu saldırı ne yazık ki Ankara’da bir gelenek haline gelmiş. Bu baskıyla birlikte politikaların engellenmesine yönelik bir gelenek ortaya konmuş. Kaygıyla izlediğimiz bir süreç. Mansur Yavaş’a karşı sürdürülen iftira ve soruşturma sürecini buradan kınıyorum. Bu kampanyaların sonuçsuz kalacağına olan inancım tamdır. Mansur Yavaş’ın her zaman yanında olduğumuzu ve kendisini desteklediğimizi buradan ifade ederim. Urla Belediye Başkanımız’ın tutuklanması ve yerine kayyum atanmasını da protesto ediyorum."

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?