banner29

İmamoğlu'nun atadığı Mehmet Ergen'in skandal paylaşımları ortaya çıktı!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Şehir Tiyatroları Genel Sanat Yönetmenliğine getirdiği Mehmet Ergen’in sosyal medya hesaplarında skandal paylaşımları ortaya çıktı.

Gündem 24.10.2019, 09:35
İmamoğlu'nun atadığı Mehmet Ergen'in skandal paylaşımları ortaya çıktı!

Gezi olaylarına ve HDP’ye destek mesajları atan Ergen'in, Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında da paylaşımlarda bulunduğu ortaya çıktı. İmamoğlu’nun HDP'ye yakın isimleri göreve getirmesi tepkiyle karşılandı.

Göreve gelmesinin ardından uzun tatilleri ve işçi kıyımlarıyla tepkilerin odağı haline gelen CHP'li Ekrem İmamoğlu, son olarak skandal bir atamaya imza attı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Şehir Tiyatroları Genel Sanat Yönetmenliği görevine Mehmet Ergen getirildi. Ergen'in sosyal medya paylaşımlarında adeta bir 'trol' gibi davrandığı ortaya çıktı.

YÖNETMEN DEĞİL SANKİ SOSYAL MEDYA TROLÜ
Atama İBB'nin resmi internet sitesinden de duyuruldu. Twitter hesabını kilitleyen Mehmet Ergen'in Facebook'tan skandal paylaşımları tepki çekti. Ergen'in Gezi vandalizmine sahip çıktığı paylaşımlarının yanı sıra HDP'ye de destek verdiği mesajları görüldü.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hakkında ise hakaret dolu görselleri paylaşan Ergen'in 'yönetmenden çok sosyal medyada CHP ve HDP trolü gibi davrandığı' yorumları yapıldı.

Mehmet Ergen'in paylaşımlarından bazıları şu şekilde:

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?