banner30

banner29

İsrail Hahamı Amnon Yitzhak 'yeni dünya düzeni'nin ajandasını açıkladı!

Bir Twitter kullanıcısı kendi hesabından paylaştığı videolarla dikkatleri üzerine çekti. Videoda bir Haredi İsrail Hahamı olan Amnon Yitzhak Özellikle küresel sermayenin dünya üzerindeki planları üzerine; Covid-19, 5G, LGBT lobisi, yapay et gibi konular tartışma konusu olmuş, sayıları az da olsa Türkiye'de de bu olayları gündeme getirilmişti. Haham Yitzhak ise videosunda bu gelişmelere değinerek, Siyonizm'in 2030 hedefini açıkladı. İşte Haham Yitzhak'ın o videosu...

Gündem 01.04.2021, 01:31
İsrail Hahamı Amnon Yitzhak 'yeni dünya düzeni'nin ajandasını açıkladı!

Bir Twitter kullanıcısı paylaştığı videoyla kısa sürede viral oldu. Videoda Haredi İsrail Hahamı olan Amnon Yitzhak, küresel aklın yaptığı planlar üzerine çok ciddi iddialarda bulundu.

Özellikle Covid-19, 5G, LGBT lobisi, yapay et gibi konular üzerine açıklamalar yapan Amnon Yitzhak, Siyonizm'in 2030 hedefini açıkladı.

İşte İsrailli Haham'ın o flaş ifadeleri:

Amnon Yitzhak kimdir?

Amnon Yitzhak, Haredi İsrail hahamıdır. İsrail'in Sefarad ve Mizrahi halkları arasında Ortodoks Yahudilik sosyal yardımına ( kiruv ) katılımıyla tanınır .

O ve Haham Reuven Elbaz , İsrail'deki Sefarad baal teshuva hareketinin liderleri olarak kabul ediliyor .

Yahudilerin İsrail'de ve dünyanın dört bir yanında kamuoyu önünde konuşarak daha dindar veya gözlemci olmalarına yardımcı olmaya odaklanan faaliyetlerde ve derslerini çeşitli medyada ve internette dağıtan 'Shofar' organizasyonunda yer almaktadır.

Yorumlar (1)
DAVUT KARATAŞ 2 hafta önce
bu tiyatroya soytarılığa karşı çıkacak !..dünya beş 'ten büyüktür! diyen yiğit liderler arıyoruz !..siyonizme karşı!,,,
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?