“İstanbul Sözleşmesi için 'KADEM' kullanıldı, 5G için 'ULAK' kullanılacak!”

Yeni Akit yazarı Abdurrahman Dilipak, geçtiğimiz günlerde kurulan 5G Virüs Platformu’nun sözcüsü olarak Akit TV’ye ropörtaj verdi. Dilipak açıklamalarında çarpıcı noktalara değindi.

“İstanbul Sözleşmesi için 'KADEM' kullanıldı, 5G için 'ULAK' kullanılacak!”

Gazeteci-yazar Abdurrahman Dilipak, geçtiğimiz günlerde kurulan 5G Virüs Platformu’na öncülük ederek 5G aldatmacasına karşı bir hareket başlattı. Platformun sözcülüğünü üstlenen Dilipak, açıklamalrında 5G çalışmalarına yönelik kaygılar ve koronavirüsle olan ilişkisine yönelik çarpıcı noktalara temas etti.

Dilipak'ın açıklamaları şu şekilde:

"Öncelikle Türkiye’deki 5G’ye yönelik projeyi yöneten kuruluş ULAK. ULAK Milli bir kuruluştur ve çok önemli bir görev yapıyor. Telefonla gerçekleştirilen iletişimin altyapısından sorumlu bu kuruluşa 5G sorumluluğunu yüklemek aslında bu kurumu istismar etmekten başka bir anlama gelmiyor."

İSTANBUL SÖZLEŞMESİ İÇİN KADEM KULLANILDI 5G İÇİN ULAK KULLANILACAK

Yaygınlaşması ve insanlara takılması planlanan 5G çiplerle toplumların biorobotlara dönüştürüleceğini aktaran Dilipak, “İnsana çip taktıktan sonra her türlü senaryoyu yazabilirsiniz, çip takılmış insanlar artık bir nesnedir. Doğrudan beynin backup’ını alabilir ve tekrar data yükleyebilirsiniz. Onu intihara da sevkedebilirsiniz, karaciğer enzimlerini de bloke edebilirsiniz, ölümüne giden süreci de hızlandırabilirsiniz. Ya da tedavi de edebilirsiniz. Tabi bunu tedavi boyutuyla gösterecekler. Hatta 5G’yi de geçip 6G’ye giden bir süreci  örgütlüyorlar Türkiye’de. Nasıl İstanbul sözleşmesinde KADEM’i kullandılarsa; bu 5G projesinde de iyi taraftan gözükmek için bizim ULAK projesini kullanmaya kalkıyorlar.” dedi.

Ropörtajın tamamına buradan ulaşabilirsiniz:

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2020, 11:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
tugo
tugo - 2 hafta Önce

...böyle bir şey caiz olamaz... hiç bir müslüman buna rıza gösteremez... küresel çete kuantum bilgisayarının eşiğindeler...bunlar hep bunun altyapısıdır... lütfen, bu oyuna gelmeyelim. Has vatanda iletişim için bir uydu yollayalım, bu 5G meretinden uzak duralım... vesselam

ümmet
ümmet - 2 hafta Önce

s.a
hocam ne çektiysek şu çağdaş dedikleri cumhuriyet ve demokrasi ve parlementer sistemden çektik. halkı uyutuyorlar siz seçiyorsunuz daha ne istiyorsunuz diye ama gerçekte hiçbirzama halkın dediği ve istediği olmadı, halkın eline biraz para refah mal mülk verip oyalıyorlar gerçekte ise büyüklerin sözleri geçer istedikleri olur karun gibi mallar yığarlar her istedikleri gerçekleşir birde onların dediklerini yapan siyasi bürokrat güruhu vardır onlarda koltuklarının nimetlerini yemek için her söylenileni yaparlar. bunlar sülüktür.
Allah bu millete şeriat gibi asil bir kanun ve yönetim sistemi nasip etsin.
kölelerden bizi kurtarsın.

SIRADAKİ HABER

banner5