banner29

İyi Partili kadın vekil, şehit cenazesinde ön safın da önünde durdu!

Tüm Türkiye İdlib'de şehadet şerbetini içen kahraman Mehmetçikleri uğurluyor. Siyasetin bir kenara bırakılıp birlik ve beraberliğin en derinden hissedildiği şu günlerde herkes bunun sürekli sürmesi için elinden geleni ortaya koyuyor. Dün yaşanan olayı ise herkes ağzı açık izledi. Şehidin ve şehidinin son yolculuğunda onu uğurlamak isteyen Afyonkarahisar halkının cenaze sonrası dua toplandığı esnada, İyi Parti Isparta vekili Aylin Cesur, fıkhen de doğru olmayan bir hareketle en ön safın da önüne geçip, resmen şehit cenazesinde kameralara poz verdi.

Gündem 02.03.2020, 20:06 02.03.2020, 20:55

İdlib'de şehit olan Piyade Yüzbaşı Süleyman Şahin’in Afyonkarahisar’ın Dinar ilçesindeki cenaze namazı esnasında İyi Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur, en ön safında önüne geçip danışmanına fotoğraf çektirdi.

İdlip’deki hain saldırıda şehit olan 34 Mehmetçikten birisi olan Piyade Yüzbaşı Süleyman Şahin, dün memleketi Afyonkarahisar’da düzenlenen törenin ardından son yolculuğuna uğurlandı.

CEMAATİN ÖNÜNE GEÇİP POZ VERDİ

Şehit Piyade Yüzbaşı Süleyman Şahin'in cenaze namazı esnasında İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur, cenaze namazı kılanların önüne geçerek tek başına ilk önce namaz kılıyormuş gibi poz verdi ve ardından da ellerini açıp cemaatle birlikte dua etti.

DANIŞMANINA ÇEKTİRDİ

Milletvekili Cesur’un bu hareketini  herkes ağzı açık izlerken, hanımefendinin danışmanı cep telefonu ile görüntüledi.

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞTI

Milletvekili Cesur tarafından sosyal medyada paylaşılan bu fotoğraflar bir taraftan tepki çekerken, bir yandan da şaşkınlıkla karşılandı.

Yorumlar (2)
tugo 1 yıl önce
...insan hiç bir şey bilmese, haddini bilmelidir...
Özkan.Barikan 1 yıl önce
Bu şerliler yüzünden başımıza gelmeyen kalmayacak...hem riyakâr hem hayasız utanmaz kadın.Yuh olsun sana ve senin gibilerine....şehid denince insan bir iman ve akıl etmeli. Yazık çok yazık !!!
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?