banner30

banner29

Kızının Oxford'da okuduğunu sanan çiçekçi anne gerçeği öğrenince yıkıldı

Hatay'da Gülseren Bozkurt isimli annenin çiçek satarak kızını Oxford'da okuttuğu haberleri büyük ilgi çekmişti. 25 yaşındaki Merve Bozkurt'un ailesine yalan söylediği ortaya çıktı. Genç kız aslında İstanbul'da bir emlakçıda çalışıyor ve pasaportu bile yok.

Gündem 10.03.2021, 13:38
Kızının Oxford'da okuduğunu sanan çiçekçi anne gerçeği öğrenince yıkıldı

Hatay'da 15 yıldır mezarlıkta çiçek satarak, evinin geçimini sağlayan 2 çocuk annesi Gülseren Bozkurt'un (57) Oxford Üniversitesi'nde okuduğunu sandığı kızı Merve Bozkurt'un (25) aslında öğrenim görmediği ve ailesine yalan söylediği ortaya çıktı.

Sabah'ın haberine göre, genç kızın İstanbul'da bir emlakçıda çalıştığı ve hiç yurt dışına gitmediği, pasaportunun dahi olmadığı öğrenildi.

Antakya ilçesinde bulunan Asri Mezarlığın en eski çiçekçilerinden olan Gülseren Bozkurt, yaz, kış, yağmur, çamur demeden mezarlık ziyaretine gelenlere çiçek satıyor.

İki çocuk annesi olan Gülseren Bozkurt, çiçek satarak çocuklarını okuttuğunu, kızının ise halen İngiltere'de bulunan Oxford Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde 5 yıldır eğitim gördüğünü anlatmıştı. Gerçeğin öyle olmadığı ortaya çıktı ve kahraman anne Gülseren Bozkurt adeta hayata küstü.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?