banner29

Melih Gökçek'ten Gökhan Özoğuz'a sert cevap!

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, kendisi hakkında yorum yapan Gökhan Özoğuz’a "Gökhan Söylediğini ispat eden şerefli, edemeyen şerefsizdir" sözleriyle cevap verdi.

Gündem 19.05.2020, 12:58
Melih Gökçek'ten Gökhan Özoğuz'a sert cevap!

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın yakın adamlarından Alper Kaya'nın Hacı Bayram-ı Veli Hazretlerinin türbesi önünde motosikletle drift yaptığını bildirdi.

Tepki yağan görüntüleri paylaşan Gökçek, "Mansur Yavaş başka yer bulamadın mı? Tam CHP'li oldun. Bu yaptığınız resmen Müslümanlara saygısızlıktır. Yuh hepinize. 25 yılda temizlediğimiz Hacı Bayram'ı üç günde ne hale getirdiniz. Mansur Yavaş istifa." ifadelerini kullanmıştı.

Gökhan Özoğuz Gerçek Gündem’in haberini paylaşarak Melih Gökçek’i hedef aldı.

Gökhan Özoğuz'un bu skandalına Gökçek, "Gökhan 'Söylediğini ispat eden şerefli, edemeyen şerefsizdir' sözüne katılır mısın? Katılırsan sana birkaç sorum olacak. Cevap vermezsen zaten cevabı almış olacağız." sözleriyle karşılık verdi.

Yorumlar (1)
Ankaralı 13 ay önce
Ya bu Melih Gökçek ne zaman Müslüman oldu? Hayret gören de bu adam ne kadar Müslümanmış? Yahu şambaba Melih baba, menfaatin için belediyedeki Müslüman bürokratlara yapmadığın kalmadı,daha ne yüzle sen Müslüman hamisi numarası yapıyorsun? Rabbim seni bildiği gibi yapsın. Seni ve o Of'lu alçağı bildiği gibi yapsın. Amin.
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?