banner29

Miçotakis'ten Türkiye hakkında alçak ifade: Baş belası

Yunanistan Başbakanı Miçotakis, bugün kılınan cuma namazıyla birlikte ibadete açılan Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi ile ilgili TV'de küstah açıklamalarda bulundu. Miçotakis, "Bugün İstanbul'da gerçekleşen şey güç değil, zayıflık göstergesidir" ifadelerini kullanırken Türkiye'yi 'baş belası' olarak nitelendirerek skandal sözler sarfetti.

Gündem 24.07.2020, 22:47
Miçotakis'ten Türkiye hakkında alçak ifade: Baş belası

Yunanistan Başbakanı Kiryakos Miçotakis, ülkede 24 Temmuz 2019 tarihinde, yedi yıllık askeri cuntanın çöküşünün ve demokratik yönetime dönüşün 46. yıl dönümü programında konuştu. Reuters'ın haberine göre, 86 yıl sonra ilk kez kılınan cuma namazıyla birlikte bugün resmen ibadete açılan Ayasofya'ya ilişkin de değerlendirmelerde bulanan Miçotakis, "Bugün İstanbul'da gerçekleşen şey güç değil, zayıflık göstergesidir" ifadelerini kullanırken Türkiye'yi 'baş belası' olarak nitelendirerek skandal sözler sarfetti.

Yorumlar (1)
Günel 8 ay önce
İblisler Neçede Üzerimize Gelirler Hayatları Çanları Beş Para Etmir 83 Milyonun Sinvolun Yandırıp Yakır İblisler Kendinize Bakın Bayrağ Yakın Bayrağınızın Altında Ne Pisliğler Yapmısınız OSMANLI TÜRKLERİ Vatanın Korumağ Üçün ŞEHİD VERİP Bayrağı Mükedes Sizin Öleniz Şehid Yok İblis Çünkü Onlar Bizleri Şehid Etdi Bizim Şehid Gökde Çennetde Sizin Ölen Yerin Yedinçi Katında Ayasofyanın Işığı Peyğenberimizin Peyğenberler Çennetde ŞEHİDLERİMİZLE KONŞU
Günün Anketi Tümü
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?