banner29

Muslera'dan Erdoğan'a skandal sözler! 'Dualarla başa çıkabileceğini düşündü...'

Galatasaray’ın Uruguaylı kalecisi Fernando Muslera, sarı kırmızılı takımın 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak'ın koronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından tepki çeken bir açıklama yaptı. Muslera, Türkiye'deki önlemleri görmezden gelerek yaşananlardan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı sorumlu tuttu.

Gündem 24.03.2020, 15:28 24.03.2020, 15:37
Muslera'dan Erdoğan'a skandal sözler! 'Dualarla başa çıkabileceğini düşündü...'

Galatasaray’ın Uruguaylı kalecisi Fernando Muslera, Abdurrahim Albayrak’ın koronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından tepki çeken bir açıklama yaptı. Muslera, skandal çıkışında “Başkan dini Koronovirüs’ün önüne geçirdi ve işler zorlaştı” ifadelerini kullandı.

Galatasaray ve Uruguay Milli takım kalecisi Muslera, daha teknik direktör Fatih Terim’in koronovirüs testinin pozitif çıktığını öğrenmeden Sport 890’a verdiği röportajda, Covid-19 analizini beklediğini söyledi.

"Kötü haberlerimiz var" dedi

Muslera röportajında, “Bugün kötü haberlerimiz vardı, Galatasaray Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak pozitif çıktı ve bizim için yaptıkları sonuçları bekliyoruz. İki hafta önce son temasımız oldu. Ancak bir toplantı yaptık ve spor direktörü ve çeviri ekibi hep birlikte çalıştık. Ardından ailemizin yanına yollandık ve hepsi travmatik hale geldi” dedi.

Erdoğan'a tepki çeken sözler

Muslera, virüs ile Erdoğan’ı akılamaz şekilde ilişkilendirerek, “Türkiye çok büyük bir nüfusa sahip ve bugünlerde 300 ila 350 enfeksiyon var. Başkan dini hastalığın önüne koydu. Dualarla başa çıkabileceğini düşündü. İşlerin daha karmaşık hale gelmesine yol açtı” dedi.

Yorumlar (8)
Günel 1 yıl önce
ERDOĞANIN Daşı Başına Düşsün Erdoğan Virüs Yetişdirip Size Bulaşdımayıp DUA Yapmayın Zaten Allahın Yolundan Çıkmısınız Allah Sizi İslah Etsin Çebhe Bir Terefden Sizler Bir Terefden Erdoğanın Üzerine Gedirsiniz Çebhe Yolun Azıp Takımda Olanlar Yolun Azıp Erdoğan Deyip Durular Çebhe Ekmek Para Davasın Yapır HZ.YUSİF (S.A) MİSİR HALKIN KORUDU YEDİ İLLİK EKMEKE STOP YAPARAĞ HZ.YUSİF (S.A) MİSİR LİDERİN RÖYASIN YOZARAĞ MİSİRİ KITLIĞDAN KURTARDI ÇEBHE LİDERİ 13 MADE KOYUP DÖVLETİN KARŞISINA 6 Ay İnsanlar İşlemesin Para Ver İnsanlara Dövletin Hazinesin Kapısın Aç Millet Para Daşısın Allah Korusun Çebhenin Niyeti Gör Nedi İllerle Virüs Olsun İnsanlar Evden Çıkmasın Para Payla Erdoğan Hz.Yusif Deyil Ki Röya Göre Türk Halkın Hazinesin Doldura İndi Paylaya İndide Takımçılar Erdoğanı Suçlayır Dua Etdik Öldük Hastelik Kapdığ Allah Korusun İndide Dualara Savaş Açılar Erdoğan Avropa İnsanların Öldümeyip Türk Halkına Erdoğan Ne Yapsada Olmyor Çebhe Size İlaç Olsun
Günel 1 yıl önce
Türk Halkın Ayağda Saklayan DUADIR ERDOĞAN DUALARINDA İBADETLERİNDE TÜRKÜYENİ UNUTMUR AVROPADA OLANLAR TÜRK HALKINDA OLSA NE OLAR ALLAH KORUSUN ALLAHA DUAYA KARŞI GELMEYİN TÜRK HALKI İMANLI DİNLİ HALKDI NE OLDU TAKIMÇILAR DUALARA ERDOĞANA SALDIRIYA BAŞLADI ERDOĞAN VİRÜSA KAPINI BAĞLAYIP GELME DEYEÇEKDİMİ ÇEBHENİN TAKIM DESTESİ SALDIRIYA BAŞLADI ÇEBHE TAKIM HEÇ DAYANMIR EKONİMİNİ DÜŞÜNÜR SABAH NE OLAÇAĞIN BİLEN VARMI YOK BELKE SABAH HEPİMİZ ŞEHİD OLAÇAĞIK ALLAH İYİLERİ KORUSUN KÖTÜLERİ ÖLDÜSÜN EN AZI VİRÜS ŞUNU YAPSIN
Günel 1 yıl önce
Erdoğan Duanın Ne Olduğun Bilir Türk Halkın Hepsi Dua Ne Olduğun Bilmir Tıpki Takımçı Gibi Erdoğan Avropanın Türküyenin Takımçıların Çoçuğların Düşmeni Oldu Türk Halkında Liderler Geldi Getdi Hepsi İyi Oldu FETÖNUN Yanında Olan Liderler Hep İyi Oldu Allah Allah Erdoğan Ne Yapdı Şu Kader Düşmen Kazandı Sorunda Şu Suriye Köçkünleri Ekonemi Erdoğanı Türküyeye Düşmen Yapdı Erdoğan Gerçek Müselman Olduğu Üçün Suriyalılara Kapı Açdı İblis Avropa Syriye Köçkünlerine Kapı Açmır Günahsız İnsanların Gözün Çıkarılar Koların Kesiler Çoçuğları Ne Hale Salılar Avropa Hirustiyan Onlar Allah Tanımaz Mezumun Duası Bütün Kapıları Açar Ekonimide Türk Halkın Yaralı Yeri Ekmek Yok Açlığ İşsizliğ Allah Korusun Türk Halkın Ekonomisi Yer Altında Neft Kaz Kazı Dağında Kızıl Çıkarın Ekoniminiz İyi Olsun Azerini Ayağda Saklayan Nefti Kazı Türk Halkın Nefti Kazı Yerde MUSTAFA KEMAL ATATÜRK GİBİ LİDER KAZI NEFTİ YERİN ALTINDAN Cıkarmayıp Miras Sakladı İyi Yapmadı Türk Halkı Düşmenlere Şu Gün El Açır DÖVLET ERDOĞAN MİRAS ÜÇÜN AVROPAYNAN Üz Üze Gelir Erdoğanın Keçmişin Mirası Üçünde Düşmenleri Var Allah Korusun Erdoğan Tek Düşmen Çok Takımçı Hale Anlamırki Erdoğanı DUALAR İBADETLER KORUYUR YOKSA ŞU KADER DÜŞMENLE BAŞ EDEMEZ ALLAH KORUSUN ERDOĞAN LİDERLİK ETMEYEN GÜNLERİNİZİ DÜŞÜNÜN Erdoğandan Sonrakı Günleriniz Melum Kim Lider Olsa Önçe Amerkanın Rusun Esedin Kuçağında Oturmalı Türk Halkı Tarik Boyu Kimsenin Kuçağında Oturmayıp Otursa İdi Ne FATİHLER NE ERTOĞRULAR OSMANLAR OLMAZDI ŞEHİDLER MEHMETÇİKLER ONLARIN DAVAMÇILARIDI ALLAH REHMET ETSİN MEKANLARI ÇENNET OLSUN
Mehmet Ali 1 yıl önce
Rezil herif sen kimsin bu devletin başkanını eleştiriyorsun
tugo 1 yıl önce
...sen kimsin, la?
Haşmet Babaoğlu 1 yıl önce
Erdoğan'a tepki çeken sözler mi yoksa doğru söylenen sözler mi? Sen önce önlemini alacaksın sonra dua edeceksin Allah'tan bekleyeceksin.
Yüksel Oduncu Yıldız 1 yıl önce
Erdoğan'ın aklından geçenleri mi okuyor acaba kendisi?
Osmanlı Torunu 1 yıl önce
köpeklerin duası kabul olsa gökten kemik yağardı diye bir atasözü var bizde.. Senin aklın ermez bu işlere boşuna kafanı zorlama.. Mesele vizyon ve çap.. O da sende yok
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?