banner5

banner29

New York Times Cüneyt Özdemir'i isyan ettirdi! bunların ki tamamen Erdoğan düşmanlığı

Gazeteci Cüneyt Özdemir, Türkiye'nin koronavirüs ile başarılı bir şekilde devam eden mücadelesine gölge düşürmeye çalışan New York Times'a sosyal medya kanalında tepki gösterdi. 

Gündem 22.04.2020, 09:54
New York Times Cüneyt Özdemir'i isyan ettirdi! bunların ki tamamen Erdoğan düşmanlığı

 Türkiye'deki ölü sayısının 1100" daha az gösterildiğini ileri sürerek kara propaganda yapan New York Times'a cevap veren Cüneyt Özdemir:

Türkiye'de kaç ölüm var, 4 bin 100 ekle bin 1100 daha 5 bin 200. Peki Amerika'da kaç ölüm var 44 bin. Bu Erdoğan düşmanlığı bunların gözünü kör etmiş durumda. Bir de uluslararası bir nefret yani. Adam nefret ediyor yani. Erdoğan ağzıyla kuş da tutsa... Ha bu doğru mudur, doğru da olabilir fakat haberin üslubuna bakıyorsunuz, bütün üslup tamamen bir karalama haberidir. Biz de gazeteciyiz, bu haberler nasıl oluyor, nasıl yapılıyor biliyoruz. ifadelerini kullandı.

Yorumlar (1)
Günel 10 ay önce
ERDOĞANIN Daşı Düşsün İç Ve Dış Düşmenlerin Başına Önçe TÜRK HALKIN DAŞI DÜŞSÜN İblislerin Başına ERDOĞAN Gibi Lideri TÜRK HALKI YETİŞDİRİP TÜRK HALKINDA ERDOĞANIN Damatının Proçeleri Bütün Halklarda Işığlanır Rabbim İnsanların İyiliğine Çalışan İnsanları Korusun Erdoğan Gibi Lideri Sevmedikleri Göz Önünde Baçarığı Biliği Dimdik Duruşu Düşmenleri Üzür TÜRK HALKIN ERDOĞANI Ezmek İsteyiler Şu Mümkün Olamaz ÇEBHE Dış Düşmenleri Yanaşı Yüyürür İblisler Elinizden Bir İş Gelemyor Erdoğan’ın Gördüyü İşlere Dayanamırsınız Kin Nifret Hakaret Sahibisiniz İblisler
Günün Anketi Tümü
Whatsapp Sözleşmesi'ni kabul ettiniz mi?
Whatsapp Sözleşmesi'ni kabul ettiniz mi?