banner29

Nihat Genç, İmamoğlu'nun 'Türk kadını' çıkışına ateş püskürdü!

Odatv.com'dan ayrılışıyla olay olan Nihat Genç, Dilek İmamoğlu'nun HDP'li vekillerle tiyatro gösterisine gitmesini savunan eşi Ekrem İmamoğlu'na üstü kapalı bir şekilde ateş püskürdü.

Gündem 18.01.2020, 22:52 18.01.2020, 23:31

Yaptığı açıklamalarla gündeme gelen Nihat Genç, İmamoğlu'nun 'Türk Kadını' çıkışına tepkisini gösterdi. Bu ziyaretin kirli bir siyasi amaca hizmet ettiğini söyleyen Genç, bu anlayışın doğru olmadığını dile getirdi.

İşte Nihat Genç'in o sözleri:

“Eğitimli bir Türk kadını teröristlerin gazına gelmez. Eğitimli Türk kadını önce Aybüke öğretmene sahip çıkar. Bunlar bir matematik denkleme binmişler. “Eğitimli Türk kadını”, “HDP de kocama oy verirse Cumhurbaşkanlığına yürürüz” anlayışıyla yürüyor. Türkiye’de öldürülen on binlerce insanı görmezden geliyorlar. İç savaş gibi çok tehlikeli sahnelerde, ki hendeklerde bunu gördük binlerce Kürt çocuğu orada öldü aynı şeyi tekrar hazırlıyorlar. HDP iki şeyde çok başarılı; bir ABD desteği almakta, iki siyaseti, aydınlar, CHP’yi dizayn etmekte.”

Yorumlar (1)
Şükrü onuk 1 yıl önce
Türk kadını deyip içinden geçenleri söyleyenler asla Türk kadınını temsil edemezler. Doktorası var, masterı var ne yapacağını bilir demek, masterı olmayan hiç bir şey bilmez, Türk kadını Anadolu kadını, Osmanlı kadını vasfını terk edip bizim gibi olmalı, Kara Fatma adını değil yaşatma ismini böceğe verme, unutturma çabasına girmeli, bizim gibi her telde Oynayarak çağdaş olmalı, kendini eve hapsetmemeli, devletin değerlerine uymamalı değerlerini dikte etmeli, öyle vatan, millet beka kelimelerini bırakmalı, rafa atmalı, hayatını yaşamalı. Bu zihniyetin genel bakışı bu.
Günün Anketi Tümü
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?