banner30

banner29

Profesör Dağlı kendi kendini yalanladı! O doktorun sağlık durumu iyi...

Prof. Dr. Elif Dağlı'nın, sosyal medya hesabından, "53 yaşındaki göğüs cerrahı meslektaşımızı korona enfeksiyonundan kaybettik" şeklindeki mesajının gerçekleri yansıtmadığı ortaya çıktı.

Gündem 25.03.2020, 12:57
Profesör Dağlı kendi kendini yalanladı! O doktorun sağlık durumu iyi...

Kadıköy’de özel bir hastanede görev yapan, Göğüs Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Salih Emri, bundan bir hafta önce, koronavirüs tanısı ile aynı hastaneye yatırılmış ve tedavi altına alınmıştı.

KORONAVİRÜS TANISINI KENDİ DUYURMUŞTU

Profesörü Emri bu durumunu, paylaştığı video ile şöyle açıklamıştı: “Beş günden beri kendi hastanemde coronavirüs tanısıyla yatmaktayım. Test sonucum henüz çıkmadı. Devlet sırrı gibi saklanıyor. Fakat bulgularımda hafif ilerleme var. Ateş söz konusu ama nefes darlığı yok. Standart tedavi uygulanıyor.” 

PROF.DR.ELİF DAĞLI'NIN TWEETİ ÖNCE  ÜZÜNTÜYE SONRA SEVİNCE NEDEN OLDU

24 Mart salı akşam saat 19:00 sıralarında, Prof. Dr. Elif Dağlı, sosyal medya hesabından, "53 yaşındaki göğüs cerrahı meslektaşımızı korona enfeksiyonundan kaybettik" şeklindeki mesaj yayınladı. Bu mesaj, bir anda sosyal medyada yayıldı ve büyük üzüntüye neden oldu.

DAĞLI KENDİ KENDİNİ YALANLADI

SuperHaber'in elde ettiği bilgilere göre, Kadıköy’de bulunan özel bir hastanede koronavirüs tedavisi gören, Prof. Dr. Salih Emri ile aynı hastahanede tedavi gören, doktor M.H.T’yi tanıyanlar ve akrabaları hemen hastaneyi, ayrıca mesajı yayınlayan Prof. Dr. Elif Dağlı'yı adeta telefon yağmuruna tuttu. Dağlı daha sonra ”Haberi düzeltiyorum. Meslektaşımız yaşama geri döndürülmüş yaşıyor." şeklinde yazarak,ilk attığı tweeti sildği görüldü.

DOKTORLARIN DURUMU İYİ

Prof.Dr.Salih Emri'nin yoğun bakımda ve yine aynı hastahanede olan doktor M.H.T.’nin de normal servis odasında tedavi gördüklerini ,sağlık durumlarının da iyi olduklarını öğrendi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?