banner30

banner29

Selçuk Bayraktar o iddialara sessiz kalamadı! "Yalan, if-ti-ra!"

Baykar Teknik Müdürü ve T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar, Atatürk Havalimanı'nda iç ve dış hat terminallerinin T3 Vakfı ile SAHA İstanbul'a tahsis edileceği yalanına çok sert tepki gösterdi.

Gündem 25.04.2020, 16:39
Selçuk Bayraktar o iddialara sessiz kalamadı! "Yalan, if-ti-ra!"

Baykar Teknik Müdürü ve T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar, medyada yer alan Atatürk Havalimanı'nda iç ve dış hat terminallerinin T3 Vakfı ile SAHA İstanbul'a tahsis edileceği yalanına ilişkin sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Bayraktar ''DOĞRU DEĞİL! YA-LAN! İF-Tİ-RA! Ama size çamur atabilme fırsatı sunan her yalana depar atmaktan vazgeçer misiniz ondan emin değilim!'' diye yalan habere tepki gösterdi.

Yorumlar (1)
Günel 1 yıl önce
Çebhe İyiçe Mafya Babası Oldu ERDOĞANIN Ailesinede Saldırı Yapır İblisler Erdoğanın Damatının Yapdığın Kimse Yapamaz MEHMETÇİKLERİN Düşmenleri Yok Etmesinde SELÇUK BAYRAKTARIN Emeki Var Siyaların Yaranmasın Selçuk Bey Yardım Etdi Virüs Hasteliğine Yardım Etmek Üçün Sonum Çihazların Yapılmasıda Selçuk Beye Aid Çebhe İblislerin Tikili Bir Ağaçı Yok Ama İyiçe Saldırı Yapılar İblisler Kin Nifretiniz Bardağınızı Sındıraçağ Yok Olup Gedeçeksiniz Kötü İsminiz Kalaçağ
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?