banner16

Size inandırıcı geliyor mu?

Neden hala kripto FETÖ'cüler korunuyor? ABD gerçekten geri çekildi mi? yoksa daha fazla paralı askerle geri mi dönecek? Yazar Abdurrahman Dilipak, ABD’nin Suriye’den çekilme kararı, yolsuzluk iddiaları ve kripto FETÖ'cüler konularını 'Size inandırıcı geliyor mu?' başlığıyla kaleme aldı...

Size inandırıcı geliyor mu?

İşte Abdurrahman Dilipak'ın yazısı;

Trump’ın başına taş düştü galiba. Bir anda kalp gözü açıldı, hakikati gördü. PYD’yi bıraktı, DAEŞ ile mücadeleyi Türkiye’ye bıraktı, FETÖ’cüleri paketlemek için talimatı verdi. Halk Bankası sorunu çözülüyor, Hakan Atilla her an serbest kalabilir. Patroit satışı için bir sorun kalmadı. Veliaht prens ve İsrail’le ilişkilerini kesti.

Bakarsınız FETÖ’yü de gönderirler. Zarrab’ı da. Trump ne zaman namaza başlayacak acaba?

Sigortacıların bir bakış açıkları var. Kendilerine çok çok iyi bir iş geldiğinde “ihtiyad” ederler. Yani ağuyu altın tas içre ve bala karıştırıp sunabilirler.

Trump kendi başına mı “hidayete erdi” yoksa bizden birileri üstün ve keskin zekâsı ile Trump’ı ikna mı etti? Trump bütün bu olanları bilmiyordu, yeni öğrendi de mi politika değişikliğine gitti.

Bakın, bunlar geldikleri gibi gider. Bir gecede hidayete erenler, bir saatte bütün sözlerini unutabilirler.. Yaani, neymiş? DAEŞ’i ABD, NATO’daki dostlarımız örgütlememiş. Her şey yanlış bir bilginin sebep olduğu yanlış bir kanaatten ibaretmiş. ABD gerçekten DAEŞ ile mücadele ediyormuş ve zaten bundan sonrasını Türkiye tek başına halledebilirmiş. İngiltere’nin, Fransa’nın, Rusya’nın desteğine bile gerek yok.

YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2018, 11:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5