Sözcü yazarı: S-400'lerle kendi uçağımızı vuracağız

Sözcü yazarı Zeynep Gürcanlı, NATO ve ABD yanlısı açıklamalarının ardından "Bu sistemle, bir darbe olursa kendi uçaklarımızı vuracağız" dedi.

Sözcü yazarı: S-400'lerle kendi uçağımızı vuracağız

Rusya’dan alınacak S-400 savunma sistemi ile ilgili çılgın iddia, Halk TV’de dile getirildi.

"YUNANİSTAN TEHDİT DEĞİL"

Zeynep Gürcanlı, konuyla ilgili olarak şunları söyledi: "Füze yazılımı önemli. S-400 füzeleri asla bir Rus uçağını, füzesini vurmaz. O füze öyle bir füze ki, Suriye uçaklarını vurmayacak, kimi vuracak, Yunan uçağını vuracak. Neden, çünkü NATOuçağı. Biz NATO üyesi bir ülke olarak NATO'ya karşı füze alıyoruz. Yunanistan'dan şu anda ciddi bir tehdit değerlendirmesi yok.

DARBE OLURSA KENDİ UÇAĞIMIZI VURACAĞIZ

Aslında o füzeler niye alındı? 15 Temmuz'un etkisi. Biz Amerikan uçağı kullanıyoruz. 15 Temmuz'da uçaklar bombaladı ya, bir darbe daha olursa biz kendi uçağımızı vuracağız o füzelerle. O yüzden Saray'ın etrafına kuracaklarını düşünüyorum. Götürüp de onu Kars'a ya da Edirne'ye koymayacaklar. Çünkü sen o füzeyle Suriye uçağını, İran uçağını vuramazsın."

Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2019, 17:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vay beee
Vay beee - 6 ay Önce

Allah size akıl versin... Biraz da Türkiye den yana olun.. Amerika ve İsrail gibi konuşuyorsunuz... Gerçi zaten onlardansiniz... Fakat iyi biliniz ki bizim ülkemizi size heder ettirmeyeceğiz.. işte bunu bilmelisiniz...

Vay beee
Vay beee - 6 ay Önce

Allah size akıl versin.. s-400 ler sarayın etrafına kurulmaz sa bu senaryo varsaydiginiz yalan çıkarsa özür dileyecekmisiniz... Onu yapacak yüz de sizde yok... Olsa iyi olur....

Muro
Muro - 6 ay Önce

Hadi beee yobazlar sizi işiniz hep hainlik.

burhan önen
burhan önen - 6 ay Önce

akla bak akla defol hain

SIRADAKİ HABER

banner5