banner29

'Tosuncuk 27. kattan atladı! Öldü...'

Çiftlik Bank dolandırıcısı Mehmet Aydın’ın Ukrayna’da polisten kaçmak için otelin 27. katından atlayarak intihar ettiği iddia edildi. Ancak bu iddia Ukrayna ve Türk güvenlik yetkilileri tarafından henüz doğrulanmış değil.

Gündem 16.12.2019, 11:25
'Tosuncuk 27. kattan atladı! Öldü...'

Sosyal medyada en çok konuşulan konular arasına giren iddiayı Kiev Büyükelçiliği’nden kaynaklar yalanladı. Büyükelçilik kaynaklarına göre Mehmet Aydın’ın değil intiharı, Ukrayna’da olduğuna dair bile hiçbir veri yok.

Kurduğu Çiftlik Bank sistemiyle yaklaşık 1 milyar 100 milyon liralık vurgun yapan Mehmet Aydın, operasyonun başladığı 16 Mart 2018’den bu yana kayıp. Hakkında çıkan her iddia sosyal medyanın gündeminde ilk sırayı alıyor.

Sosyal medyada dönen son Tosuncuk hikâyesi ise Ukrayna’nın Kiev kentinde polise yakalanmak üzereyken otelin 27. katından intihar ettiğiydi. Ancak bu iddia Ukrayna ve Türk güvenlik yetkilileri tarafından doğrulanmadı.

YALANLARI TOSUNCUK MU UYDURUYOR?

Bir iddia da, sosyal medyada çeşitli ülkeler üzerinde dönen söylentileri Tosuncuk Mehmet Aydın’ın ya da adamlarının çıkarttığı. Mehmet Aydın bu yolla izini kaybettirmek istiyor.

Bir başka iddia da, Tosuncuk’un adını sürekli gündeme getirenlerin Çiftlik Bank mağdurları olduğu. Bu yolla mağdurlar Mehmet Aydın’ın isminin kamuoyu gündeminden düşmemesini sağlıyorlar.

Yorumlar (2)
Hakan d 1 yıl önce
Kesinlikle yalan haber, bizim tosun öyle şeyler yapmaz çünkü ne yapar ne eder gelen polislerle anlaşır. onlarıda ikna ederek dolandırdığı koyunların içine katar.
Misafir 1 yıl önce
Kabri cehennem olsun şu surata bak ne kadına benziyor nede erkeğe sana para verenler geri zekalı olmalı
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?