banner29

Unutmadık ve asla Unutmayacağız!

İlahiyatçı yazar Şevki Yılmaz, 15 Temmuz hain darbe girişiminin faillerinin asla unutulmayacağını belirten yazısında çok çarpıcı ifadelerde bulundu.

Gündem 20.12.2018, 15:55 20.12.2018, 17:46
Unutmadık ve asla Unutmayacağız!

Türkiye'yi bölmek için yola çıkan şer odaklarının 15 Temmuz'da yerel işbirlikçilerle giriştiği işgal girişimini geri püskürten Türk milletinin bundan sonra da buna müsaade etmeyeceğini belirten bir yazı kaleme alan ilahiyatçı yazar Şevki Yılmaz, yapılan alçaklıkların da asla unutulmayacağını vurguladı.

İşte Yılmaz'ın söz konusu yazısı:

Üniformalı Silahlı Eşkıya Kuvvetlerinin 15 Temmuz Darbesi Allah’ın lütfuyla ve Tayyib Erdoğan Kardeşimizin Önderliğinde İktidarımızın Milletimizle el ele direnciyle bastırılmasaydı; ülkemizin, mazlum coğrafyanın ve hepimizin başına gelecek felaketleri hayal bile edemiyorum!

Eğer hainler başarsaydılar;
Yüz yıllık mücadeleyle ve ağır bedeller ödenerek elde edilen tüm kazanımları, Hak ve Hürriyetlerin tamamını yasaklayacaklardı!

Yeni yeşermeye başlamış İmam Hatib Okulları, İlahiyat Fakülteleri, STK'lar, Milli Sendikalar, samimi Tekkeler ve Tarikatlar vs. Din ve Vatansever tüm kuruluşların kapıları açılmamak üzere zincirleyeceklerdi!

Başta Siyasette, Bürokraside yasaklar, sürgünler ve idamlar Milli Mücadelenin yılmaz savunucularının yine kaderi olacaktı!

Devasa hizmetlerinin durdurulduğu, Dış Sermayenin kaçırıldığı, IMF kapılarında yeniden para dilenilmeğe başlanıldığı, Paramıza sıfırların eklendiği, gecelik yüzde binlik Repo Faizleriyle iflas ve intiharların artığı, İşsizler Ordusunun on Milyonlara ulaştığı, musluklarımızdan sularımızın akmadığı, elektrikler yerine mumla aydınlatıldığımız kısaca ekonominin karaya vurduğu bir kapkara dönemi yaşayacaktık.

Dış ve iç destekli terör örgütlerin meydanlarda cirit attığı, sabotajların, suikastların tüm Ülkeye yayıldığı, Kanlı Kandil'in Ülkeyi yöneten merkezlerden biri yapıldığı, binlerce Asker, Polis ve Vatandaş cenazelerinin arkasında anaların ve yetimlerin ağıtlar yaktığı ve şehirleri Bağdat ve Halep gibi harabeye döndürülmek istenen bölünmüş bir Türkiye'de yaşayacaktık!

15 Temmuz akşamı teyakkuza geçen Yunan ve Sırp orduları Batı Trakya, Bosna, Kosova vs. Ülkelerimizde acımasızca Müslüman katliamına başlayıp Balkanlarda tek bir Müslüman kalmayıncaya kadar yeni bir Srebrenica Din ve Soykırım acılarını yaşayacaktık!

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?