banner29

Washington Portakal ile İmamoğlu arasında soğuk savaş!

Amerikan sermeyesi Fox Tv'nin haber spikeri Fatih Portakal, İmamoğlu'nun İBB Meclisi'nde AK Partili Mehmet Akif Aşıkkutlu'ya küfür etmesini eleştirdi.

Gündem 12.02.2020, 00:46 12.02.2020, 09:46
Washington Portakal ile İmamoğlu arasında soğuk savaş!

Fatih Portakal'ın gündeminde, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun, İBB Meclisi'ndeki perdesiz küfrü vardı.

Portakal, İmamoğlu'nun AK Parti Meclis üyesi Mehmet Akif Aşıkkutlu'ya ağza alınmayacak küfrünü gündeme getirerek, küfür meselesinin kabul edilebilecek bir şey olmadığını söyledi.

ZOR GÜNLER GEÇİRİYOR OLABİLİR, ŞEHRİ ZOR GÜÇ YÖNETİYOR OLABİLİR!

Sunucu, İmamoğlu'nun çok zor günler geçiriyor olabileceğini, imkansızlıklar içinde şehri yönetiyor olabileceğini dile getirerek, ne olursa olsun İmamoğlu'nun böyle bir hakkı olmadığını vurguladı.

KİMSENİN KÜFRE EHLİYETİ OLAMAZ

Portakal konu hakkında, "Neticede kimse kimseye hakaret edemez. Böyle bir hakkı da yok. Hele hele siyasetçilerin, hele hele insanların farklı bir gözle baktıkları İmamoğlu profiline aykırı bir davranıştır bu. Umarım bu son olur. İnsanlar öfkelerini kontrol etmek zorunda. Bu herkes için geçerli. Sadece beyefendi için değil. Benim için de herkes için de geçerli. Yönetenler için de.  Hiçbir insan küfrü hak etmez, etmemelidir" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?