"Yakın o evi yakın!" diye bağıran kim?

Terör örgütü PKK’nın siyasi uzantısı HDP ile yerel seçimlerde ortak olan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara’nın Çubuk ilçesinde katıldığı şehit cenazesinde saldırıya uğradı

"Yakın o evi yakın!" diye bağıran kim?

Hakkari’de şehit edilen asker Yener Kırıkçı’nın cenazesi Çubuk Akkuzu Mahallesinde törenle uğurlanırken CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na yapılan fiili saldırı Türkiye'nin gündeminde

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Terör örgütü PKK'nın siyasi uzantısı HDP ile ittifaka girdiği için şehit cenazesinde galeyana gelen halk tarafından saldırıya uğradı

Cenazede Kılıçdaroğlu’nu önce yuhalandı. Daha sonra yaşanan arbedede kimliği bilinmeyen kişiler tarafından Kılıçdaroğlu’na yumruklar sallandı.

Çubuk Akkuzu Mahallesindeki cenaze törenine Ankara Büyükşehir Belediyle Başkanı Mansur Yavaş ile birlikte katılan Kemal Kılıçdaroğlu, törendeki vatandaşların saldırısına uğradı.

Önce Kılıçdaroğlu’nu yuhalayan bir grup, ardından yaşanan arbedede kendisine saldırdı. Kılıçdaroğlu'nun sağlık durumun iyi olduğu öğrenildi.

HER ŞEHİT CENAZESİNDE YUHALANIYOR

Kılıçdaroğlu her gittiği şehit cenazesinde protesto ediliyordu. Cenazeye katılan bir kişi "Kılıçdaroğlu senin ne işin var burada" diye bağırırken, bir kişi ise Kemal Kılıçdaroğlu'na yumurta fırlatmıştı.

O KADIN KİM? 

Polis, saldırı sonrası, Kılıçdaroğlu’nu çevredeki bir eve götürdü. Öfkeli kalabalık evin etrafını sararken görüntülerde bir kadının “Yakın o evi yakın. Yaksınlar o evi” diye bağırdığı duyuldu.

Kadının kimliği henüz belirlenemezken, görüntülerin sosyal medyada yayılmasının üzerine kadının kimliğinin belirlenmesi için siyasi çevrelerce çağrılarda bulunuldu.

Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2019, 00:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
HDP ile ittifak
HDP ile ittifak - 12 ay Önce

İttifak yapanları biz haburda gördük.

Çokmu iyi oldu
Çokmu iyi oldu - 12 ay Önce

Bir cenazeye bile saygısı kalmayan o topluluğun Allahı kitabı kalmamıştır helede o evi yakın fiyen ...
A... gibi yırtınması
A... evinde yangın çıkarda
O zaman anlarsın o...

Niyazi yazan
Niyazi yazan - 12 ay Önce

Akparti zihniyeti hdp ile hatta pkk ile işbirliği yaptığı zaman bu koyunlar kimseye saldırmıyordu,kaldıki şanlı CHP vatanın yegane bekcisidir hiçbir örgütle işbirliği yapmaz

Adnan
Adnan - 12 ay Önce

Kana susamış canavar kadin. Allah onu bildiği gibi yapsın.

İsmail gerçek
İsmail gerçek - 12 ay Önce

.... yanıyor evi niye yakıyorsun

SIRADAKİ HABER

banner5