banner30

banner29

Yusuf Kaplan'dan çok sert eleştiri! "Pespayeliğin bu kadarına pes!"

Yeni Şafak Yazarı Yusuf Kaplan geçtiğimiz günlerde İstanbul sözleşmesi ile alakalı bir yazı kaleme almıştı. Kaplan bu yazı üzerinden " Yusuf Kaplan'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a açık tehdit" başlıklı haber paylaşan Superhaber.com'a sert tepki gösterdi.

Gündem 04.08.2020, 10:55 04.08.2020, 11:14
Yusuf Kaplan'dan çok sert eleştiri! "Pespayeliğin bu kadarına pes!"

Yeni Şafak Yazarı Yusuf Kaplan İstanbul Sözleşmesi ile ilgili bir yazı paylaştı. "Eğer İstanbul Sözleşmesi’ni kaldırıp çöpe atmazsa, sonunu hazırlamış olur iktidar!" ifadelerini kullanan Kaplan, bunun büyük yıkımlara yol açacağını da belirtti.

Bu yazı üzerine "Yusuf Kaplan'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a açık tehdit" başlıklı bir haber paylaşan Superhaber.com, Yusuf Kaplan'ın hedefi oldu.

SALAKTIR YA DA ASALAK!

Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda kaplan, "Benim yazımdan Erdoğan'a tehdit çıkaran ya salaktır ya da asalak!" ifadelerini kullandı.

BENİ SUSTURMAYA ÇALIŞIYORLAR

Sözlerine devam eden Kaplan " Beni susturmaya çalışıyorlar! Mesele aile, mesele ülke, mesele gelecek nesiller, mesele hakikat olunca beni susturamazsınız!" dedi. Bu yapılanın çok çirkin olduğunu ifade eden Kaplan , "Pespayeliğin bu kadarına pes!" diyerek sözlerini noktaladı.

İşte o paylaşım:

SUPERHABER'DEN CEVAP

Yusuf Kaplan'ın paylaşımı üzerine Superhaber.com kendi internet sitesi üzerinden, Yusuf Kaplan bizi Allah'a havale etmiş ama, yazısı orada duruyor." sözleriyle cevap verdi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?