banner29

Yusuf Kaplan: Kaftancıoğlu'nun mahkum edilmesi yanlış

Yeni Şafak yazarı Yusuf Kaplan, sosyal medya paylaşımları nedeniyle 5 ayrı suçtan toplamda 9 yıl 8 ay 20 gün hapis cezasına çarptırılan CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu için "Mahkum edilmesi yanlış" yorumunu yaptı.

Gündem 06.09.2019, 19:06 06.09.2019, 19:07
Yusuf Kaplan: Kaftancıoğlu'nun mahkum edilmesi yanlış

Yeni Şafak yazarı Yusuf Kaplan, kişisel Twitter hesabında bugün toplamda 9 yıl 8 ay 20 gün hapis cezasına çarptırılan CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ile ilgili olarak paylaşımda bulundu.

Kaplan, geçmiş sosyal medya paylaşımları nedeniyle 5 ayrı suçtan hapis cezasına mahkum edilen Kaftancıoğlu için şunları söyledi:

"Canan Kaftancıoğlu'nun aşırı fikirleri var. Ama mahkûm edilmesi yanlış. Alparslan Kuytul'un bazı fikirlerine katılmam zor, içeride olması yanlış. İstanbul'a kayyum atanması tam istedikleri bir şey. Ülkenin normalleşmeye ihtiyacı var, ama birileri kaosa sürüklüyor."

Yorumlar (1)
Osman Karış 2 yıl önce
Sn.Kaplan,; Alçaklığı,! hainliği Ve Kahpeliği kim Yaparsa yapsın Mutlaka Cezasını Çekmeli...!!! Hele Bu Şeref Ve Haysiyet Fukaraligini Bir Makamda Olanlar yapıyorsa.! Cezası Katlanarak Artırılmalıdır...!!! Size Gösterdiğimiz İtibarı Gözden Geçirmemiz Gerekiyorsa,; onu'da Bilmek İsteriz...!!!
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?