banner30

banner29

Zafer gününde harika görüntü! Şükür namazı kıldılar!

Azerbaycan’ın Ermenistan işgalindeki toprakları azad etmek adına başlattığı operasyonlarda hain ittifakların oyunlarını bozguna uğratan, el ele vererek kardeşlik nedir gösteren Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, zafer günü kutlamaları öncesi şükür namazı kıldı.

Gündem 10.12.2020, 17:01
Zafer gününde harika görüntü! Şükür namazı kıldılar!

Azerbaycan'da Ermenistan’ın işgalinden kurtarılan topraklar için bugün zafer kutlamaları gerçekleşiyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da bu törene katıldı. Azerbaycan ziyaretinde Haydar Aliyev'in kabri ile Türk ve Azerbaycan şehitliklerini ziyaret eden Cumhurbaşkanı Erdoğan daha sonra Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ile birlikte şükür namazı kıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan zafer kutlamaları için Bakü’de

Azerbaycan'ın günledir heyecanla beklediği zafer kutlamaları gerçekleşiyor.

Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, askeri geçit törenine katılmadan önce Bakü'deki Şehitler Camii'nde şükür namazı kılıp dua etti.

Şehitler Camii’nde şükür namazı kıldılar

Azerbaycan ziyaretinde Azerbaycan'ın milli lideri Haydar Aliyev'in kabri ile Türk ve Azerbaycan şehitliklerini ziyaret eden Cumhurbaşkanı Erdoğan daha sonra Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ile birlikte Bakü'deki Şehitler Camii'nde şükür namazı kıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Aliyev daha sonra ise Ermenistan işgalindeki Azerbaycan topraklarının kurtarılması dolayısıyla düzenlenecek Zafer Geçidi Töreni'ne katıldı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?