“Güvenenler sadece Allah’a güvensin!“

Bismillahirrahmanirrahıım

Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allahımıza hamd; Başöğretmenimiz, Önderimiz, sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehl-î Beyti’ne, Ashabına, canımız Ana ve Babamıza, Mümin kardeşlerimize, Allah (c.c)’ın ilke ve inkılabı İslam’a tabi olanlara, Din ve Vatan muhafızı Gazi ve Şehidlerimize salat ve selam olsun!

Dış düşmanların ve iç mihrakların tuzaklarını ancak Allah’a güvenerek ve yine Allah’ın planıyla bozabiliriz! Büyük şeytan siyonist İsrail’in taşeronları, ABD-Rusya ve Avrupa Şeytan üçgeninin tuzağına ülkemizin düşürülme planını da ancak Allah’ın yardımıyla bozabiliriz!

Bu şer cephesi bizi Suriye bataklığında boğmak istiyor! Bizi, İran ve Rusya ile savaştırma planları var!

Osmanlı Devleti’ni hiçbir sebep yokken Alman Savaş gemisine Osmanlı Bayrağını takarak Rusya’daki Sivastopol’u bombalatıp Birinci Cihan Harbine sokarak yıktırtan İttihad Terakki çetelerinin günümüzdeki uzantılarının hala aynı görevde olduklarını asla unutmamalıyız!

Biz, bu filmi yıllar sonra Irak’ta da seyrettik!

Irak Devlet Başkanı Hüseyin Saddam’ı, Kuveyt’i işgale teşvik eden bizzat ABD ve müttefikleriydi!

Etrafındaki satılmış kalemlerin, dalkavuk ve kriptocu idarecilerin yanıltıcı teşviklerine aldanan, gerçek dostlarının uyarılarına aldırış etmeyen Saddam’ın ve Irak’ın acı sonlarını ne çabuk unuttuk!?

Aynı sinsi oyun bugün Başkanımız Erdoğan’a ve Türkiye’mize tekrar ediliyor!

İktidarımızın ‘’yanında’’ sanılan malum kişilerin ve iktidar yanlısı gözüken medyanın tahriklerini ve yanıltıcı yayınlarını hayretle izlerken, düğmeye bir yerden basıldığını hissediyoruz!

Suriye’de Özgür Orduyu kurdurup savaşın içine atıp yalnız bırakan ve Milyonlarca Suriyeliyi evinden, yurdundan, malından ve canından eden kalleş çevrelerle bugün; Türkiye’mize ‘’yanındayız’’ diyen aynı Siyonist, Masonik çevre ve aynı devletler değil mi? NATO önderliğindeki ABD ve Müttefikleri değil miydi? Üyesi olduğu Türkiye’yi NATO yapayalnız bırakmadı mı?

Halkının tamamının Müslüman olduğu Yemen’de, Suud ve İran kontrolünde devam eden iç savaşın gerçek patronlarının ABD ve Rusya olduğunu asla unutmamalıyız! Libya’daki Müslümanlar arası iç savaşın destekçilerinin de Rusya ve ABD olduğunu asla unutmamalıyız!

Yeryüzündeki savaşların, işgallerin tamamının sorumluları ve yöneticileri ABD, Rusya, Çin, İngiltere ve Hindistan beşli çete devletleridir! Sahipsiz Dünya’yı aralarında taksim etmişlerdir! Almanya Fransa ve İtalya gibi sömürgeci devletler onların sadece piyonlarıdır!

Geçmişten ders alıp, tekrar aynı yılan deliğinden ısırılmamalıyız!

Hiçbir dönem müttefikimiz olmayan, sadece müttefik gözüken ABD temsilcisinin Türkçe konuşmasını gururla aktaran medya kime hizmet etmektedir?

Kimin kuyusunu kazmaya hizmet etmektedir? Ve yeniden hangi ihanete çanak tutmaktadır?

Bütün bunlar içimizdeki kriptoların ülkemizi; daha henüz büyümeden büyük savaşın içine sokmak suretiyle küçültme tuzaklarıdır!

Tarih, “Ayıdan post, düşmandan dost olmaz! Atasözünün canlı şahididir!

“Güvenenler sadece Allah’a güvensin!“ (İbrahim S.12 )

Milli Şairimiz merhum ve mağfur Mehmed Akif Ersoy’un da dediği gibi;

“Allah’a dayan! Sa’ya sarıl! Hikmete ram ol!

Yol varsa budur! Bilmiyorum başka çıkar yol!”

(Allah’a güven! Çalış gayret et! İstişare, feraset ve basiret içinde takdiri İlahiye razı ol! Benim bildiğim yol budur! Başka bir doğru yol bilmiyorum!)

Ve “Dünya’ya bedel olmanın yolu ırktan değil iman, ilim ve imkândan geçer!”

Bunun için;

Mazlum Coğrafyanın ve Mukaddes Beldelerin muhafızı görevini yeniden üstlenmesi gereken Türkiye’mizi savaşa teşvik edecek her eylem ve söylem tahriklerinden kaçınmalıyız!

Mekke-i Mükerreme’nin fetih yolunu açan Hudeybiye Antlaşmasında olduğu gibi, Devletin ve Ümmetin güçlenerek muhafazası için kanlı eli de sulu eli de barış adına tutmayı başarmalıyız!

''Dost acı söyler!'' ve ne söylerse “Dimyat’a pirince giderken evde ki bulgurdan'' olmamak için söyler!  

Devletlerin savaşla değil barışla büyüdüklerini unutmayalım!

Nasıl mı?

Haftaya İnşallah!

“Simsiyah bulutlu bir gecede, simsiyah taşın içinde, simsiyah karıncayı gören ve ayak sesini işiten Allahım!

Sana ve yolundaki kullarına savaş açan karanlık güçlerin karanlık şer planlarını hayır planınla bozuver!

Düşmanlarını birbirine düşürüver!

Ve ‘’kulum’’ dediğin kullarını, onların her türlü saldırılarından koru! “

Amin.

Salı Akşam saat 20.30'da, Akit Tv ve Kanal 68 Tv’den canlı olarak yayınlanan MİLLİ DİRİLİŞ programında buluşmak ve daha kapsamlı konuşmak duasıyla Allah'a emanet olunuz.

Hak, Adalet, İlim, İman ve Terbiyeyle oluşacak ahlak ve İrfan toplumuyla Fethin sembolü Ayasofya'mızın açılması, Mescid-i Aksa'mızın özgürlüğü ve tatil olması dileğiyle Cuma Bayramımız kutlu olsun.

Selam, sevgi ve duayla...

Şevki Yılmaz

www.sevkiyilmaz.net

www.habervakti.com

Twitter:

@sevkiyilmaz

Facebook:

@sevkiyilmaztr

@sevkiyilmaz1955

YORUM EKLE
YORUMLAR
alaybey gür
alaybey gür - 2 hafta Önce

sefki yilmaz şükürler olsun biz Allahtan baskasina hic güvenmedik galubeladan beri sen 28 subatta sana güvenilemiyecegini senin nasil almanyaya kactigini gördü

Emrullah bulut
Emrullah bulut - 2 hafta Önce

Değerli hocam.Allah razı olsun,gercekten müthiş bir tesbit gönül ister ki çok büyük bir devlet olalım.ama şuanda o seviyeye varamadigimiz görülüyor.insAllah bu süreçleri Usul ve sessiz geçirerek belli bir guc dengesini yakaladigimizda hem mağdur ve mazlum Müslüman kardeşler imize hemde İslam'ın muzafferiyetine daha çok katkılarımiz olacaktır.Allah,Cumhurbaskanimiza ve ulkemize zere kadarda faydası olan bu ulkenin birliğine beraberliğine gayret edenlerin yardımcısı olsun

Fatma Cesur,
Fatma Cesur, - 2 hafta Önce

Kıymetli Kardeşimiz Hocamız,
Ülkemizde İslam Alimleri olduğu sürece Vatanı için tanklar önüne sper olduğu sürece ,Allahım bu güzel Vatanımızı küffar ellerine bırakmaz.

Allahım koruyucumuz ve yardımcımız olsun.İyi ki varsınız.Saygı ve Hürmetlerimizle.......

Mustafa Baki
Mustafa Baki - 2 hafta Önce

Hocamdan Allah cc razı olsun görüş ve tesbitleri çok yerinde Mevla'm kalemine güç vucüduna sıhhat ve afiyetler versin Sdlam beim dua Ile

Unsal
Unsal - 1 hafta Önce

Hocam guzel tesbitin var da bu mazlumlaea kim yardim edecek Allah'a dayanmişiz elumuzden gelen her seyi yapmişiz bundan sonra ne yapacağiz sessiz sedasiz dusmana maxlumlari teslim mi edecegiz savaşa girmemek adina

Halid
Halid - 1 hafta Önce

Suan Turkiyenin yapmasi gereken bir sey var Turkiyede dort milyon suriyeli yaşiyor onlardan en az yuzbin lik bir ordu meydana getirmeli nasil ki bize askerlik mecbur onlardan da bir askeri ordu meydana getirmeli bakin İran BAE Amerika Rusya hepsi bu sekilde calisiyoe biz ise bu kardessler icerde keyif yapuyorlar onlardan en az yuz binlik bir ordu meydana getirmeli bu bir teklif saygilarimla

banner5