Dün öğle saatlerinde E-5 karayolu Küçükçekmece mevkii Avcılar yönünde yaşanan olayda, seyir halindeki iki otomobil sürücüsü arasında tartışma çıktı.

Sürücülerden biri trafiği ve insanların hayatını tehlikeye atacak şekilde manevra yapıp diğer otomobilin önüne kırdı. Otoyolda araçların yüksek hızda seyrettiği sırada yolun ortasında duran şüpheli, araçtan inerek diğer aracın camlarını yumruklayıp kapıyı açmaya çalıştı.

Esenler'de 15 katlı binanın dış cephesi döküldü Esenler'de 15 katlı binanın dış cephesi döküldü

Araçta bulunan sürücünün hamile eşi ve yakını olanları korku içinde izlerken şahıs, arabaya bir süre daha vurduktan sonra otomobiline geri binerek uzaklaştı. Yaşanan korku dolu anlar cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.

"4-5 DEFA ÖNÜMÜZÜ KESMEYE ÇALIŞTI"

Yaşananları anlatan sürücü Orhan Bal, "Bugün ailemle beraber Florya'dan Esenyurt istikametine dönüyorduk. Yanımda amcam, hamile eşi ve çocukları vardı. E-5 üzerinde seyrederken bir araç sürücüsü yanımda telefonla uğraşıyordu. Araç üstüme doğru geldi. Ben de kornaya bastım. Arkadaş elini camdan çıkartıp hakaretlerde bulundu. Ben aldırmadım, devam ettim. Ben devam edince o da peşimden geldi. 4-5 defa önümü kesmeye çalıştı. Ben kaçmaya çalıştım. En sonunda araçla önümü kesip iki kişi araçtan indi. Aracıma zarar verdiler. Bizi darp etmeye çalıştılar. Diğer arkadaşı bıçak çekti. Ben kapıyı açmadım devam ettim. Avcılar İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne gittim. Şikayetçi oldum" ifadelerini kullandı.