banner30

banner29

AK Parti'den Abdullah Gül Açıklaması

AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal, Abdullah Gül'ün AK Parti'nin bu akşamki 16. kuruluş yıldönümü törenine davet edildiğini ancak mazereti nedeniyle katılamayacağını açıkladı.

Siyaset 14.08.2017, 19:11 14.08.2017, 19:11
AK Parti'den Abdullah Gül Açıklaması
AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal, eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün AK Parti'nin bu akşamki 16. kuruluş yıldönümü törenine davet edildiğini ancak mazereti nedeniyle katılamayacağını açıkladı.

AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK), Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı.

Parti genel merkezindeki toplantı, saat 14.12'de başladı.

Toplantı devam ederken AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal açıklamalarda bulundu.

Ünal'ın açıklamalarından satır başları şöyle:

''Kumpas dendiğinde bizim aklımıza kaset kumpası ve sonrası gelmektedir. CHP sözcülerinin kullandığı dille ilgili söyleyeceğimiz çok şey var ama bugün AK Parti'nin doğum günü onun için cevaplarımızı yarına erteliyoruz.

ABDULLAH GÜL KATILMAYACAK

(Abdullah Gül törene katılacak mı?) Bugünkü etkinliğimize sayın Gül katılamayacağını bildirdi mazeret bildirdi kendisine hem davetiye ulaştırıldı hem de Cumhurbaşkanımız bizzat arayarak davet etti. Ahmet Davutoğlu'nu bizzat ben arayarak davet ettim. Sayın Ahmet Davutoğlu, Bülent Arınç, Köksal Toptan, Cemil Çiçek ve Mehmet Ali Şahin katılacak.''

HABER 7
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?