banner16

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Muharrem İnce ne konuştu?

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce dün akşam 21.00'da görüştü. 40 dakika süren görüşmeye ilişkin detaylar da ortaya çıkmaya başladı. Erdoğan ve İnce arasında Rize diyalogları ön plana çıktı. Erdoğan'ın, İnce'nin adaylık sürecine ilişkin, "Farklı aday tarifleri yapılıyordu, ama siz aday oldunuz." dediği öğrenildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Muharrem İnce ne konuştu?

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce dün akşam 21.00'da görüştü. 40 dakika süren görüşmeye ilişkin detaylar da ortaya çıkmaya başladı.Erdoğan'dan dikkat çeken ifadeler


Habertürk'te yer alan habere göre; Muharrem İnce, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a anne tarafından Rizeli olduğunu söyledi. Erdoğan da, İnce'ye, Rize'de yaşayan tanıdık ve akrabaları olup olmadığını sordu. İnce, Erdoğan'a tanıdıklarını söyledi. Erdoğan ile İnce'nin, Rize'de ortak tanıdıkları olduğu ortaya çıktı. İki Rizeli'nin görüşmesi çay eşliğinde gerçekleşti. Muharrem İnce, Deniz Baykal'ı ziyaret ettiğini, durumunun gayet iyi olduğunu söyledi. Erdoğan da, Baykal'a şifa dilediğini belirtti.


Erdoğan ile İnce arasında, CHP'nin cumhurbaşkanı adayı belirleme süreci de konuşuldu. Erdoğan'ın, İnce'ye, "Farklı aday tarifleri yapılıyordu, ama siz aday oldunuz" dediği öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2018, 14:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5