banner30

banner29

Melih Gökçek Veda Turunda: Cumhurbaşkanıyla Ters Düşmem!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, istifa edeceği bilgisini vermesinin ardından veda turlarına başladı..

Siyaset 26.10.2017, 10:44 26.10.2017, 10:44
Melih Gökçek Veda Turunda: Cumhurbaşkanıyla Ters Düşmem!
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, istifa edeceği bilgisini vermesinin ardından veda turlarına başladı. Gökçek, belediye binasında belediye meclis üyeleri ile bir araya geldi. Gökçek burada, AK Parti ve Cumhurbaşkanı ile ters düşmeyeceğini vurguladı.


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la pazartesi yaptığı görüşme sonrası Twitter hesabından 28 Ekim Cumartesi günü istifa edeceğini açıklayan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Büyükşehir Belediye Meclisi’ndeki AK Partili Meclis üyeleri ve ilçe belediye başkanlarıyla son grup toplantısında vedalaştı.


YETER Kİ PROJELER TAMAMLANSIN


Duygusal anların yaşandığı toplantıda Gökçek’in Ankapark ve İnanç Müzesi gibi büyük projeler için destek vermeye hazır olduğunu söylediği öğrenildi. Gökçek, toplantıda “Ben gerekirse bu projeler için gönüllü olarak gelirim her türlü desteği veririm. Yeter ki bu projeler tamamlansın” dedi.


CUMHURBAŞKANI İLE TERS DÜŞMEM


AK Parti ve Cumhurbaşkanı ile ters düşmeyeceğini bir kez daha vurgulayan Gökçek ayrıca “Bu dava bütün İslamın davasıdır ben bu davada kendi nefsimi öne çıkartmam. Bu dava için elimden gelen her türlü katkıyı da yapacağım” dediği belirtildi. Toplantı sonunda Gökçek ve belediye meclis üyeleri toplu fotoğraf çektirirken Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi Bekir Ünüvar da fotoğrafları Twitter hesabından paylaştı.


Gökçek’in oğlu Osman Gökçek’in Başkanlık girişinden binaya giriş yaptığı görüntülere yansıdı. Gökçek'in veda turları istifasını açıklayacağı Cumartesi gününe kadar devam edecek.


HÜRRİYET
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?