Merhum Mahmut Ustaosmanoğlu'nun yeğeni Saadeddin Ustaosmanoğlu, Cübbeli Ahmet Hoca'ya "Erkeksen şeyhliğini açıkla, açıkla da videolarını patlatalım" dedi. Harekete geçen Cübbeli Ahmet, "Ciddiye de almıyorum muhattab da almıyorum" ifadelerini kullanarak Ustaosmanoğlu'na dava açtı.

İsmailağa Cemaati lideri Mahmut Ustaosmanoğlu’nun vefatının ardından cemaat içinde liderlik kavgası yeniden alevlendi. Mahmut Ustaosmanoğlu'nun yeğeni Saadeddin Ustaosmanoğlu, Cübbeli Ahmet Hoca'ya yönelik çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Rusya, rezervlerini Türk lirasında değerlendirmeyi düşünüyor Rusya, rezervlerini Türk lirasında değerlendirmeyi düşünüyor

'Erkeksen şeyhliğini açıklada videolarını patlatalım'

Youtube üzerinden 4 saatlik bir video yayınlayan Saadeddin Ustaosmanoğlu, bu videodaki açıklamalarının fragman olduğunu, henüz filmin başlamadığını belirtti.  Ahmet Mahmut Ünlü’nün Fas ve Emdonezya'dan kadınlar getirtip onlarla birlikte olduğunu iddia edip bunları kasetlerle ispat edeceklerini ifade etti. Ustaosmanoğlu, ''Erkeksen şeyhliğini açıkla, açıkla da videolarını patlatalım. Evet, Cübbeli Ahmet Mahmut artık perttir” dedi. 

cübbeli ahmet hoca-1

Cübbeli Ahmet Hoca: Ciddiye almıyorum

Cübbeli Ahmet Hoca, Saadeddin Ustaosmanoğlu'nun açıklamalarını ciddiye almadığını belirterek, "Mahmut Efendi'nin cenazesinde mehdi oradaydı namaz kıldı. İşte efendim Mahmut Efendi tabuttan bir teveccüh etti, Tayyip Bey sessiz duruma döndü mealinde şeyler söyleyen bir kişiyi ben ciddiye almıyorum, muhattab almıyorum" dedi.