Olay sonrası Hamas Siyasi Bürosu Başkan Yardımcısı Salih El Aruri’nin şehedet haberini alan kız kardeşi yaptığı açıklamada, "Bizi Şeyh Salih'in şehadeti ile şereflendiren Allah'a hamdolsun. Her gün “Allah’ım bize şehadeti nasip eyle” diye dua ederdi. Diledi ve elde etti. Filistin doğuştur ve zafer geliyor.” dedi. 

Öte yandan Salih el Aruri’nin annesi ise oğlunun şehadet haberine karşılık, “Allah kabul etsin.. Allah kabul etsin” ifadelerini kullandı.

"BİZİ ŞEYH SALİH'İN ŞEHADETİ İLE ŞEREFLENDİREN ALLAH'A HAMDOLSUN"

Siyonist rejim çok ağır kayıplar verdi: Kassam Tugaylarından Zaytun duyurusu! Siyonist rejim çok ağır kayıplar verdi: Kassam Tugaylarından Zaytun duyurusu!

Olay sonrası Hamas Siyasi Bürosu Başkan Yardımcısı Salih El Aruri'nin şehadet haberini alan kız kardeşi yaptığı açıklamada, "Bizi Şeyh Salih'in şehadeti ile şereflendiren Allah'a hamdolsun." dedi.

"ALLAH'IM BİZE ŞEHADETİ NASİP EYLE" DİYE DUA EDERDİ"

Kız kardeşi yaptığı açıklamanın devamında ise "Her gün "Allah'ım bize şehadeti nasip eyle" diye dua ederdi. Diledi ve elde etti. Filistin doğuştur ve zafer geliyor." ifadelerini kullandı.

"ALLAH KABUL ETSİN… "

Salih el Aruri'nin annesi oğlunun şehadet haberine karşılık, "Allah kabul etsin... Allah kabul etsin" ifadelerini kullandı.