AK Partili vekiller Ahmet Salih Dal ve Ziver Özdemir koronavirüse yakalandı

AK Parti Kilis Milletvekili Ahmet Salih Dal ve AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir, Kovid-19 test sonuçlarının pozitif çıktığını açıkladı.

AK Partili vekiller Ahmet Salih Dal ve Ziver Özdemir koronavirüse yakalandı

Milletvekili Dal, hafta sonu yaptırdığı Kovid-19 test sonucunun pozitif çıktığını duyurdu. 

Dal, "Sonucumun pozitif çıkmasının ardından kendimi izole ederek hiç kimse ile temasta bulunmamaya özen gösterdiğimi, izolasyon sürecinde bulunduğumu ve sağlık durumumda endişe edilecek bir husus bulunmadığını Kilisli hemşehrilerimin ve kamuoyunun bilgisine sunarım. Tüm vatandaşlarımızın maske, sosyal mesafe ve el hijyeni hassasiyeti göstermelerini önemle rica ediyorum” diye konuştu.

'Batman ziyaretinin ardından semptomlar görüldü'

Özdemir ise sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda, sağlık durumunun iyi olduğunu ifade ederek, izolasyon sürecinde olduğunu belirtti. Özdemir, mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Geçtiğimiz hafta sonu Batman ziyaretimizin ardından bazı semptomların belirmesi üzerine yapmış olduğum Kovid-19 PCR test sonucum pozitif çıkmıştır. 5 gündür izolasyon sürecinde bulunduğumu ve sağlık durumumda endişe edilecek bir husus bulunmadığını kamuoyunun bilgisine sunarım. Maske, sosyal izolasyon ve el hijyeni konusunda tüm vatandaşlarımızın hassasiyetini önemle rica eder, herkese sağlıklı günler dilerim.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
veli
veli - 2 hafta Önce

Hiç panige gerek yok F.terim gibi bld.başkasını maçoglu vb. gibi . en kısa sürde iyleşir insAllah.!

SIRADAKİ HABER

banner5