banner30

banner29

Bahçeli'nin veliahtı olduğu iddialarına sert tepki gösterdi

Devlet Bahçeli'nin MHP Genel Başkanlığı görevini bırakması durumunda yerine veliaht olarak bir isim seçtiğini iddia eden Oda Tv yazarı Sabahattin Önkibar'a çok sert cevap geldi.

Siyaset 06.10.2019, 17:39
Bahçeli'nin veliahtı olduğu iddialarına sert tepki gösterdi

Oda Tv yazarı Sabahattin Önkibar geçtiğimiz gün çok konuşulan bir yazı kaleme almıştı. Önkibar, MHP lideri Devlet Bahçeli'nin MHP Genel Başkanlığı görevini bırakması durumunda yerine veliaht olarak bir isim seçtiğini iddia etmişti. Oda Tv yazarı Sabahattin Önkibar'a çok sert cevap geldi.

Önkibar, Oda Tv'de yayınlanan yazısında Bahçeli'nin asıl sağlık sorununun "kalp ve bazı organ yetmezlikleri" olduğunu iddia etti.

"Hayır hastalığı soğuk algınlığı değil zira öyle olsa Bahçeli hastane hastane gezip farklı doktorların fikrine müracaat etmez, dahası çok önemsediği TBMM’nin açılışında mutlaka Meclis’de olurdu. Onu muayene eden doktorlardan birinden sızan bilgiye göre Bahçeli’nin sorunu kalp ve bazı organ yetmezlikleri." diyen Önkibar ayrıca MHP'de Devlet Bahçeli'nin MHP Genel Başkanlığı görevini bırakması durumunda yerine de veliaht olarak bir isim bıraktığını savundu.

İZZET ULVİ YÖNTER'DEN SABAHATTİN ÖNKİBAR'A SERT CEVAP

Oda Tv yazarı Sabahattin Önkibar söz konusu yazısında Bahçeli'nin veliahtının İzzet Ulvi Yönter olduğunu iddia etti. Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Yönter, Önkibar'ın iddiası sonrasında açıklamada bulundu. Sosyal medya hesabı aracılığıyla açıklamada bulunan Yönter, Önkibar'a çok sert bir cevap verdi.

Sabahattin Önkibar'ın yazısının yalan ve iftira olduğunu söyleyen Yönter, yargı nezdinde her türlü girişimin başlatıldığını açıkladı.

İzzet Ulvi Yönter'in açıklaması şu şekilde:

'Sebahattin Önkibar’ın Oda Tv’de şahsımı alçakça ve ahlaksızca hedef alan, Liderimizi töhmet altında bırakan, fitne çıkarmaktan öte hiçbir anlam ve değeri olmayan kokuşmuş yazısı baştan ayağa yalan ve iftiradır...Şüphesiz yargı nezdinde her türlü girişim tarafımca başlatılmıştır.'

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?