banner30

banner29

CHP'lilerden Meral Akşener'e: Eli kanlı katil asena

Almanya Köln’de 24 Haziran 2018 seçimleri öncesi toplantı düzenleyen CHP’lilerin İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e "Eli kanlı katil asena" dediği bir görüntü ortaya çıktı. Sahnede konuşan CHP'li bir kadın, Akşener'i, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın seçilmemesi için sineye çektiklerini söylüyor ve İYİ Parti Genel Başkanı için "12 Eylül’de öldürülen devrimci solcu gençlerin kanı elinde olan doksanlı yılların faili meçhul cinayetlerinde adı geçen" ifadelerini kullanıyor.

Siyaset 02.06.2021, 15:02 02.06.2021, 15:07

Almanya'nın Köln şehrinde bir salonda toplantı düzenleyen Cumhuriyet Halk Partililerin İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'e "Eli kanlı katil asena" dediği ortaya çıktı

'Erdoğan seçilmesin diye ses çıkarmıyoruz'

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik kullanılan "Seni başkan yaptırmayacağız" söylemini dillendiren ve 24 Haziran 2018 seçimlerini işaret eden CHP'li bir kadın, Meral Akşener'e, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın seçilmemesi için ses çıkarmadıklarını söylüyor ve şu ifadeleri kullanıyor:

"Eli kanlı Akşener'i unutmadık"

12 Eylül’de öldürülen devrimci solcu gençlerin kanı elinde olan doksanlı yılların faili meçhul cinayetlerinde adı geçen ‘kod adı asena’, bugün İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i unutmadık, unutmayacağız. Bir seferliğine sineye çektik. Önceliğimiz başka. Bir olacağız.

Yorumlar (1)
Ayşe Karaca 3 hafta önce
Kendileri de kaç dindar müslümanın kanına girmiştir ,unutmadık
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?