banner5

banner29

Davutoğlu'na eşlik eden eski CHP'li vekil dikkat çekti

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'na Konya ziyaretinde CHP'li eski milletvekili İhsan Özkes'in eşlik etmesi dikkat çekti.

Siyaset 10.08.2019, 15:34
Davutoğlu'na eşlik eden eski CHP'li vekil dikkat çekti

Konya'da konuşan eski Başbakan Ahmet Davutoğlu AK Parti'ye göndermelerde bulundu. Konya ziyaretinde Davutoğlu'na eski CHP Milletvekili İhsan Özkes'in eşlik etmesi dikkat çekti.

MESELE AK PARTİ'NİN DERİN VİCDANINA SESLENMEK

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Çalışmaktan kast edilen, siyasi bakımdan pozisyonu halka anlatmaksa çalışmaya başladık. Çalışmak dediğimiz halkın derin vicdanına hitap etmektir. Mesele siyasi tabakaya değil. Ak Parti'nin derin vicdanına seslenmek. Milletimizin bizi iktidara taşıdığı vicdanı hepimiz çok iyi biliyoruz" diye konuştu. 

ÜÇ YIL BENİM ADIMIN ANILMASI YASAKTI

Davutoğlu, "İnsanların bugün burada gösterdikleri ilgi kesinlikle vicdandan kaynaklı samimiyettir. Samimiyetten bazı şeyler saklanmaz. Var olan bu samimiyeti kim görmek istemezse istemesin kesinlikle görünecektir. Üç yıl benim adımın anılması yasaktı bu memlekette. Ama yasaklamak, ambargo koymak var olan bu samimiyetin önüne geçemez. Mesela Diyarbakır'dan sahura kadar ayrılamadım. Elazığ'da da aynıydı bu samimiyet" dedi.

DAVUTOĞLU'NUN KONYA ZİYARETİNDE CHP'Lİ İSİM

Davutoğlu'na Konya'daki program boyunca eski Manisa AKP Milletvekili Selçuk Özdağ, eski İstanbul AKP Milletvekili Abdullah Başçı, Eski CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, Eski Konya AKP Milletvekili Ömer Ünal, Eski AKP Konya İl Başkanı Musa Arat, eski İstanbul AKP İl Başkanı Selim Temurci de eşlik etti. 

Programın ardından Twitter hesabından paylaşımda bulunan İhsan Özkes “Bugün Konya Taşkent’te Sayın Başbakanımız ⁦@Ahmet_Davutoglu⁩’nun teşrifleriyle Sayın ⁦@abdullahbasci⁩’nın verdiği geleneksel yemek davetine Sayın ⁦@selcukozdag⁩ Sayın ⁦@SelimTemurci⁩ ve Sayın ⁦@feramuzustun⁩ ile katıldık. Allah kabul etsin” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?