Erbakan Hoca'nın kemiklerini sızlattı! Saadetli vekilden skandal ifadeler...

Saadet Partili Cihangir İslam, Meclis kürsüsünden 15 Temmuz kahramanları hakkında çirkin ifadelerde bulundu.

Erbakan Hoca'nın kemiklerini sızlattı! Saadetli vekilden skandal ifadeler...

TBMM Genel Kurulu'nda, “15 Temmuz'da iki batıl çatıştı” diye başlayan sözleriyle FETÖ'cü hainlerle 15 Temmuz şehit ve gazilerini aynı kefeye koyan Cihangir İslam'a bütün Türkiye'den tepki yağıyor.

CHP'LİLER ALKIŞA TUTTU

Konuşması sırasında CHP tarafından gelen alkışlarla cesaretlenen Cihangir İslam, “Ortada bir çatışma varsa bu illa doğruyla yanlışın çatışması değildir, doğru ile yanlış çatışır, yanlış ile yanlış da çatışır; batıl ile batıl da çatışır. 15 Temmuz akşamı iki batılın çatışmasını seyrettik biz bu ülkede” ifadelerini kullandı. 

ERBAKAN'IN KEMİKLERİNİ SIZLATTI

Söz konusu açıklamaların ardından Milli Görüş Hareketi'nin lideri merhum Necmettin Erbakan'ın davasına ihanet edildiği yorumları yapıldı. Bu tarz bir açıklamanın Erbakan'ın kemiklerini de sızlattığı sosyal medya üzerinde sıklıkla dile getirilmeye başlandı.

15 TEMMUZ DERNEĞİ HAREKETE GEÇTİ

Saadet Partisi İstanbul Milletvekili Cihangir İslam'ın Mecliste şehit ve gazilere hakaret etmesinin ardından 15 Temmuz Derneği harekete geçti. 

Güncelleme Tarihi: 02 Kasım 2018, 15:21
YORUM EKLE
YORUMLAR
rifki
rifki - 1 yıl Önce

HADİ SİZİ GİDİLER SİZİ... DOĞRUYU SÖYLEDİ DİYE HEMEN ERBAKANIN KEMİKLERİNİ ORTAYA GETİRDİNİZ.. ASIL ERBAKANIN KEMİKLERİNİ SİZLATAN ONUN YOLUNDA GİTMEYENLER,

SIRADAKİ HABER

banner5