banner29

Eski AK Partili başkan: Oğluma Tayyip adını verdiğim için pişmanım

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun ekibinde yer alan eski AK Partili belde belediye başkanı Emin Özdem, 'Oğluma Tayyip ismini verdiğim için pişmanım' diyerek eski partisini topa tuttu.

Siyaset 17.09.2019, 17:40
Eski AK Partili başkan: Oğluma Tayyip adını verdiğim için pişmanım

AK Parti'den istifa ederken 'Yanılmışız rabbim affetsin' diyen ve oğluna 'Tayyip' adını verdiği için pişman olduğunu açıklayan Emin Özden, Milli Görüş partilerde aktif siyaset yaptığını, uzun yıllar da AK Parti'de görev aldığını söyledi.

Özden, "Aldatılmışlık sendromu ile intihar mı edelim? Bu memleketi karşılıksız seven asil milletimizi aldatanlar utansın" diye konuştu.

Antalya Alanya'da iki dönem AK Parti'de belde başkanlığı, meclis üyeliği yaptıktan sonra geçtiğimiz haftalarda istifa eden Özden'in açıklamasında yer alan "Allah bir daha 1994'de oğluma ismini verecek kadar politik bir faniyi şaşırtıp sevdirmesin. Yanılmışız rabbim affetsin" sözleri büyük yankı uyandırdı.

Oğluna babasının ismi Mevlüt ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ismini birleştirerek ‘Mevlüt Tayyip' ismini verdiğini söyleyen Özden, “Şimdi sadece Mevlüt diyorum, Tayyip’i kullanmıyorum” ifadesini kullandı.

DAVUTOĞLU PROPAGANDASI YAPARAK...

Sosyal medyada 'Davutoğlu' propagandası yapıp, istifa ettiği AK Parti'yi karalamaya çalışan Özdem'e çok sayıda tepki geldi.

Yorumlar (4)
Ömer Şerifoğlu 2 yıl önce
Sen satmaya alismissin zaten.Sata Sata en son kendini satacakmisin. Sen yanilmissan ve pişman olmuşsa ben pişman değilim oğluma TAYYİB İsmini vermekten ve büyük bir gururla her yerde söylüyorum .demekki sen ve oğlun o ismin ağırlığına layık değilsiniz.
Fatih Yılmaz 2 yıl önce
Niye topa turuyorsunuz. Sizi vekil yapıp sizlerde milletin derdini dinlemediğiniz içinmi. Sizleri partiye mabul eden yücelten o zatın sırtındaki yükü görmüyormusunuzki ayrımcılık yapıyorsunuz. İllaki hatalar var. Emin olun bu hataları en çokta ben çektim. Milletcede çekiyoruz. Sizler daha çok çalışıp okçular tepesini terk etmemeniz gerekiyor. Vekiller dahil tüm Ak Parti ailesi menfaat fırsat peşine düşmemiş olsaydınız bu gün istanbul ankara chp zihniyetine geçmezdi. Hayat mücadele gerektiriyor. Parti içinde de haksızlıklar olabilir sizler bırakıp gitmek yerine hayat vermek durumunda olacaktınız. Siz o imkanlarla birliğimizin dahada sıkı olması gerektiği vakit giderseniz. Bu millet heleki 15 temmuzda asgari ücretle çalışan yada işi bile olmayan ama vatanını savunan hatta içki masasından kalkan koşan bu millet ne yapsın .
srgl 2 yıl önce
Tayyip seni neden rahatsız etti. FETO terörünü ortaya çıkarıp darmaduman etti ondan mı yoksa terörle çetin bir mücadele verdi ondan yoksa yavaş yavaş teknolojik ve savunma sistemlerimizin geliştiğini gördün ondan mı yoksa IMF den kurtulduk ondan mı yoksa sağlıkta devrim yaptı ondan mı bu itin derdi neyimiş bende merak ettim şimdi. Oğlunun adını da değişsede yarın kalkıp büyüdüğünde bu günleri okusa babasının ne mal ne vatan haini olduğunu öğrense zavallı çocuk
turgay 2 yıl önce
değiştir öyleyse ne anlatıyorsun.
sizin gibiler adam değiştirdiği gibi ismide kola değiştirirsiniz
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?