banner5

banner29

İmamoğlu, otobüs ve metroları bıraktı! Cami cemaatini virüs yaymakla suçladı...

Koronavirüsle mücadelede tedbirleri uygulamada, özellikle toplu taşıma konusunda yetersiz kaldığı için eleştirilerin merkezindeki CHP'li İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu camileri hedef alarak 'Ben buradan İstanbul Müftümüze, valimize çağrı yapıyorum; cuma ile ilgili tedbir alsınlar' dedi.

Siyaset 30.11.2020, 21:21 30.11.2020, 21:26
İmamoğlu, otobüs ve metroları bıraktı! Cami cemaatini virüs yaymakla suçladı...

Haber7'de yer alan habere göre, FOX TV ekranlarından geçen haftaki programda İsmail Küçükkaya'nın sorularını cevaplayan İmamoğlu salgınla mücadelede sosyal mesafenin sıfıra indiği vatandaşı isyan ettiren balık istifi toplu taşımadaki başarısızlıklarını unutarak camilerle ilgili eleştirilerde bulundu.

"HERKES PATIR PATIR ÖKSÜRÜYOR CAMİNİN İÇİNDE"

Eleştirilerinde kullandığı el kol hareketleriyle de izleyenlerin tepkisini çeken İmamoğlu "Kışa girdik artık insanlar dışarıda namaz kılamıyor. içeri yığılmaya çalışıyor. Yaz döneminde namaz kılarken öksürük yoktu. şimdi herkes patır patır öksürüyor caminin içinde." ifadelerini kullandı.

İMAMOĞLU ÇAĞRIDA BULUNDU

Koronavirüsle mücadelede kendi sorumluluklarını yerine getirme konusunda karnesi kırıklarla dolu İmamoğlu canlı yayında yetkililere seslenerek "Ben buradan İstanbul Müftümüze, valimize çağrı yapıyorum; cuma ile ilgili tedbir alsınlar" dedi.

Yorumlar (4)
tugo 2 ay önce
...maske mesafe, daha ne tedbiri? kapatalım mı? la git...
Faruk 2 ay önce
Tedbirlerin en iyi uygulandığı yerler camilerimiz
Ilhan 2 ay önce
Otobüste oksurmuyor insanlar avm de oksurmuyor.ne bu sizin cami hayranliginiz.ahır mi yapalım yine camileri.ama bizim İçişleri Bakanında is yok.alın bu adamı içeri ya.halkı kin ve düşmanlığa teşvik ediyor.
grçk 2 ay önce
Açıkçası özellikle yaşlılar ve gençler hiç umursamıyorlar bu virüsü bu da bir gerçek..Biri bana bişey olmaz öbürü bu yaştan sonra yaşasam ne olacak diyerek ..
Günün Anketi Tümü
Whatsapp Sözleşmesi'ni kabul ettiniz mi?
Whatsapp Sözleşmesi'ni kabul ettiniz mi?