banner29

Karamollaoğlu, 'Erdoğan' sorusunu gülerek cevapladı

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, 'Cumhurbaşkanı size karşı neden kızgın, neden sinirli bir tavır takındığını düşünüyorsunuz?' sorusuna gülerek cevap verdi.

Siyaset 23.02.2020, 15:31
Karamollaoğlu, 'Erdoğan' sorusunu gülerek cevapladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin grup toplantısında yapmış olduğu açıklamalarda isim vermeden Saadet Partisi ve Genel Başkan Temel Karamollaoğlu'nu eleştirmişti. Karamollaoğlu, Erdoğan'a yönelik cevabında "El insaf! Yani insan bir şeyler söyler ama söylediklerinin içinde kırıntı da olsa doğruluk payının olması icap eder" ifadelerini kullanmıştı.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, TEMEL KARAMOLLAOĞLU'NA NEDEN KIZGIN?

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, memleketi Sivas’tan canlı yayınlanan TV5 ‘Özel Yayını’nda gazetecilerin sorularını cevapladı. Saadet Partisi lideri Karamollaoğlu'na Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kendisine yönelik sözleri de soruldu.

'Cumhurbaşkanı size karşı neden kızgın, neden sinirli bir tavır takındığını düşünüyorsunuz?' sorusu yöneltilen Karamollaoğlu, söz konusu soruya cevap verdi.

Karamollaoğlu, cevabında gülerek "Söylediklerimden rahatsız oldu heralde, neden rahatsız oldu anlamıyorum" ifadelerini kullandı.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nun konuya ilişkin sözlerinden bir bölüm şu şekilde:

Söylediklerimden rahatsız oldu heralde, neden rahatsız oldu anlamıyorum.

Demek ki söylediklerimiz biraz rahatsız etmiş ama biz kimseyi şahsen tenkit etme noktasında değiliz. Bizim derdimiz bu memlekette huzur olması. Bu memlekette barış ortamının oluşması. Bu memleketteki işsizlik gibi problemlerin çözülmesi. Bunlar sağlanırken de farklı fikirde olan insanların birlikte yaşama alışkanlığını kazanmaları.

Ben elbette çok farklı düşüncelerde olan insanlarla oturup konuşabilmeliyim. Bütün dünya bunu yapıyor, biz niye yapamyıyoruz. Bundan rahatsız oluyorlar.

Yorumlar (3)
ilk 1 yıl önce
Papaz, sen hdp ile birleştiğin zaman mı memlekette huzur olacak? Allah sizi ıslah etsin, bir ayağın çukurda hala fitne peşindesin.
ilk 1 yıl önce
Papaz, sen hdp ile birleştiğin zaman mı memlekette huzur olacak? Allah sizi ıslah etsin, bir ayağın çukurda hala fitne peşindesin.
Akıncı 1 yıl önce
Saadet partisi demeyin artık şunun adına siz eş başkan chp veya eş başkan sol parti deyin bence çünkü siz ancak koltuk değneği olursunuz sol partilere peşinize taktığınız azınlık insanlarla oylarını heder edersiniz inşAllah tamamen Türk siyasi tarihinden silinir gidersiniz
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?