banner30

banner29

Tiktok mafyası İYİ Partili çıktı! Mafya reklamı yaparken...

Sosyal medyadan illegal işleri için reklam yaparak mafyacılık oynayan ancak polislerce gözaltına alınan şahsın edinilen bilgiye göre İYİ Parti üyesi olduğu öğrenildi.

Siyaset 02.10.2020, 13:57
Tiktok mafyası İYİ Partili çıktı! Mafya reklamı yaparken...

Sabah Gazetesi'nden Hayrettin Şaşmaz'ın haberine göre, Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesinde yaşayan Baran Keşanlı adlı şahıs, sosyal medyadan paylaştığı video ile illegal işlerinin reklamını yaptı. Videosunda "Mağdur olan, garibanlar parasını kaptıranlar, çaresiz kalan mahkeme yollarında sürünen insanlara sesleniyorum." diyerek yargıya olan güveni de zedelediği görülen Kajanlı adlı şahıs, 'tek adres' olarak da kendisini gösterdi.

Video görüntülerinin sosyal medyada yayılmasının ardından hakkında inceleme başlatılan şahıs, kısa süre içinde Şanlıurfa Emniyeti ekiplerince, videoyu çektiği lüks aracında yakalanarak Emniyet Genel Müdürlüğüne götürüldü.

SON SEÇİMLERDE İYİ PARTİ İÇİN ÇALIŞTI

Kejanlı'nın seçimlerden önce İYİ Parti'ye üye olduğu ortaya çıktı. Edinilen bilgiye göre Baran Kejanlı, 4 Şubat 2019'da üye olduğu İYİ Parti'nin hâlen üyesi. Kejanlı, 2019 yerel seçimlerinde İYİ Parti'nin Ceylanpınar adayı Suna Coşkun'un seçim çalışmalarında da aktif rol aldığı öğrenildi.

Suna Coşkun'un seçim afişinde yer alan Kejanlı'nın, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile de fotoğrafları bulunuyor.

NE OLMUŞTU?

Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesinde Baran Kejanlı adlı kişi, sosyal medyada 'mafya hizmeti verilir' reklamı yaptı. Baran Kejanlı, paylaştığı görüntülerde "Arkadaşlar mağdur olan, garibanlar parasını kaptıranlar, çaresiz kalan mahkeme yollarında sürünen insanlara sesleniyorum. Tek bir adres vardır oda Baran Kejanlı" dedi. Reklam kullanıcıların tepkisini çekince, polis operasyon düzenledi ve Kejanlı'yı yakaladı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?