Trump, ipi germeye devam ediyor!!!

Türkiye'nin son 60 yılında yaşanan darbelerin arkasında ki karanlık el olan ABD'nin Başkanı Donald Trump, 15 Temmuz'da suçüstü olan ABD'nin kanlı emellerinden vazgeçmediğini ortaya koymak ve Kasım'da yapılacak seçimlerde kan kaybetmemek için iç politikaya oynamaya ve Türkiye'yi diline dolamaya devam ediyor! Rahip görünümlü ajan Brunson için yaptığı açıklamada, "Bizim insanımızı bizden alamazsınız, ne olacağını göreceksiniz." dedi.

Trump, ipi germeye devam ediyor!!!
ABD Başkanı Trump'tan Türkiye'ye Bir Tehdit Daha: Ne Olacağını Göreceksiniz!

ABD Başkanı Donald Trump, Rahip Brunson'un tutukluluğu konusunda Türkiye'ye bir kez daha tehdit savurdu. Trump, "Bizim insanımızı bizden alamazsınız, ne olacağını göreceksiniz" dedi.

"TÜRKİYE MÜKEMMEL BİR HRİSTİYAN'I ALIKOYMUŞ DURUMDA!"

ABD Başkanı Donald Trump, başkent Washinton'da yaptığı basın açıklamasında Rahip Brunson meselesi ve Türkiye hakkında değerlendirmede bulundu. Türkiye ile ABD arasındaki ilişkilerin uzun zamandır iyi olmadığını ifade eden Trump, "Türkiye uzun zamandır problem çıkarıyor. Onlar arkadaşça davranmıyorlar. Neler olacağını göreceğiz. Onlar mükemmel bir Hristiyan'ı alıkoymuş durumdalar" diye konuştu.

"KANIMCA TÜRKİYE OLDUKÇA KÖTÜ HAREKET EDİYOR"

Türkiye'nin papaz Andrew Brunson'u casuslukla suçladığını belirten Trump, bunun kesinlikle yanlış olduğunu onun yalnızca bir din adamı olduğunu iddia etti. Brunson'un çok önceden ABD'ye geri verilmesi gerektiğini belirten Trump, "Kanımca Türkiye oldukça kötü hareket ediyor. Onlar insanlarımızı alıkoyarken biz oturup beklemeyeceğiz. Neler olacağını göreceksiniz" şeklinde konuştu.
Güncelleme Tarihi: 17 Ağustos 2018, 21:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5