banner29

Facebook'ta Çalışmak İmkansız Değil, Herkes Başvurabilir

Facebook Tasarım Programı Müdürü Michelle Morrison, Facebook'ta çalışmanın imkansız olmadığını, herkesin başvurabileceğini bildirdi.

Kültür-Sanat 05.03.2017, 19:11 05.03.2017, 19:11
Facebook'ta Çalışmak İmkansız Değil, Herkes Başvurabilir

Facebook Tasarım Programı Müdürü Michelle Morrison, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Facebook'un her geçen gün büyümeye devam ettiğini, bu platformu 2 milyar insanın kullandığını söyledi.


Dünyadaki herkesi bir araya getirmek istediklerini kaydeden Morrison, "Sosyal değer yarattığımız sürece büyümeye devam edeceğimize inanıyoruz." ifadelerini kullandı.


Morrison, Facebook'u en çok kullananların ABD'de olduğunu, onun dışında Kosta Rika ve Endonezya gibi ülkelerde de büyüdüklerini belirterek, en büyük trendin ise cep telefonları ve yüksek kaliteli internet olduğuna işaret etti."Tasarım, Türkiye'de büyüyen alanlardan biri"


Facebook'un DNA'sında işe ve iş görüşmesine insanların olduğu gibi gelmesi olduğunu kaydeden Michelle Morrison, Facebook'ta iş görüşmesine gelenlerin açık ve dürüst konuşması, kim olduğunu ve değerlerini söylemesi gerektiğini vurgulayarak, "Dünyayı daha iyi bir hale getirmek için çabalayan insanlarla çalışmak istiyoruz." diye konuştu.


"Yaptığınız tasarımlarınız, iş stratejileriniz, kişisel becerileriniz ve yetenekleriniz; insanların bir araya gelmesine yardımcı oluyorsa o zaman Facebook, iş başvurusu yapan kişi için çalışılması uygun bir yer." diyen Morrison, konuşmasına şöyle devam etti:


"Müşterilerimiz için bir değer yarattığımız, bireysel ve şirket paylaşımlarınız sürdüğü sürece biz de büyümeye devam edeceğiz. Instagram ile Twitter kullanılmadan önce ve sonrasında da Facebook platformu büyümeye devam ediyor, topluluğu giderek genişliyor. Bizim bağlantı sunma şeklimiz de değişiyor. Geleceğin teknolojilerine öncülük ediyoruz. Facebook gibi sürekli insanları birbirine bağlayan teknolojileri lanse etmeye devam edeceğiz. Dünyanın her yerinden insanları işe alıyoruz. Tüm dünyada 16 ofisimiz var. Herhangi bir Türk tasarımcı Facebook için çalışmak istiyorsa en uygun ofisi bulup başvuru yapabilir. Türkiye'de tasarım alanını yavaş yavaş büyüterek geliştiriyoruz. Facebook'ta çalışmak imkansız değil herkes başvurabilir."


AA

Yorumlar (1)
Cemal izun 1 yıl önce
Arkadaşlar haber vakti haber tamamen asılsız haber yapmak için Amerika'dan ne kadar para alıyorlar isterseniz bunu sorgulayın amaçları sadece müslümanları birbirine düşürmek bunlarda Allah korkusu olsa zaten böyle haber yapmazlar bunlar dışarıdan besleniyorlar
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?