Hedefteki Yeni Plan, Erdoğan(!)

15 Temmuz Darbesi gibi 16 Nisan Sandık Darbesi şimdilik püskürtülse de mandacı darbeciler asla pes etmediler! Bilakis, 16 Nisan sandık neticesinde umutları ve iştahları daha da kabardı!

Hedefteki Yeni Plan, Erdoğan(!)

Bismillâhirrahmânirrahîm


Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allah’ımıza (c.c.) hamd, Başöğretmenimiz, Önderimiz, Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, ehli beytine, ashabına, ana ve babamıza ve tüm Mü’min kardeşlerimize salât ve selâm olsun.

Hedefteki Yeni Plan, Erdoğan(!)


Allah'ın (c.c.) yardımı, milletimizin basireti ve engin ferasetiyle ‘’Devletin Milleti’’ yerine ‘’Milletin Devleti’’nin önü açıldı Elhamdulillah!

Yalan-dolan ve iftira ağlarına takılarak hayır oyunu veren milyonlarca vatandaşımıza iktidarımız adil icraatıyla nasıl kandırıldıklarını göstermelidir!

Aksi halde 15 Temmuz Darbesi gibi 16 Nisan Sandık Darbesi şimdilik püskürtülse de mandacı darbeciler asla pes etmediler! Bilakis, 16 Nisan sandık neticesinde umutları ve iştahları daha da kabardı!

Şimdi Netanyahu, Fetanyahu ve Papanyahu şeytan üçgeninin yeni planında hedef ilk seçimlerde Recep Tayyib Erdoğan kardeşimizi halkın oylarıyla devirtmektir!

2019 yılında yapılacak cumhurbaşkanlığı, milletvekili genel ve belediye seçimlerinde sandık darbesini önlemenin yolları;

1- Yaralı dertli ve gönlü kırık hasbi taban şurası (demokrasisi) acilen hayata geçirilmelidir! Buraya gece gündüz çalışan ve maalesef sadece seçimlerde hatırlanan STK'larımız da dahil edilmelidir!

2- Seçimden seçime hatırlanan ve sadece yemekli toplantılara davet edilen gönülleri kırık, tecrübeli ve vefalı eskimez dostlarımızla ve kanaat önderleriyle referandumdan alınacak dersler ve çareler müzakere edilmelidir!

3- Hasbi tabanın beklentileri doğrultusunda Ak Parti yerel yönetimlerden merkezi yönetimlere kadar tüm kadrolar ehliyet, emanet, sadakat ve güzel ahlak ilkeleri doğrultusunda yeniden belirlenmelidir!

4- Her seçimde rüzgarımızı kesen bürokrasideki üst düzey görevlilere ve Mahalli idarelere acilen neşter atılmalı! Bilhassa ihalelerde ve imar konularında haksızlık, yolsuzluk yollarına alet olanlar ve Fetonyahu kadrolarına hala çanak tutanlar görevden alınarak adli makamlara teslim edilmelidir!

5- 15 Temmuz Silahlı Eşkiya darbesini başaramayan üst aklın B planıyla iktidarımıza düşman etmek için bilerek mağdur edilen Fetö karşıtları vatansever memur ve işverenlerden özür dilenerek acilen tüm hakları iade edilmelidir! Bunların içinde öğretmen, polis, subay ve Bank Asya’da çalıştığı için işten atılan ve diğer kurumlara geçişi bile yasaklanan fetö karşıtı yüzlerce samimi kardeşimiz hala görevdeki bazı fetosalcı bürokrat ve ulusalcı savcılar eliyle bilerek mağdur ve mazlum edilmelerindeki sinsi planı artık anlamalıyız!

6- Seçme ve seçilme haklarını verdiğimiz ama çoğunluğunun aldatıldığı gençlerimize eski Türkiye’yi hatırlatıcı ve ebedi sabıkalı CHP'nin zulüm dolu hala karanlık ihanetlerini anlatan sohbetleri artırmalıyız!

7- Sandık ihtilaliyle iktidarımızı devirmek isteyenlerin medyasıyla ahlaki değerleri oy bilinci ve vatandaşlık görevleri unutturulan hababam sınıfı vurdum duymaz bir gençliği oluşturma eylemlerini milli ve ahlaki bir eğitim planıyla mutlaka bozmalıyız!

8- Hayır oylarının ezici çoğunlukta çıktığı bürokrasimize, üniversitelerimize, YÖK ile  beraber acil tedbir alarak sahip çıkmalıyız! Önce savcı ve hakimlerimizle hocalarımızdan başlayarak talebelerimiz fakültelerde ve kredi yurtlarında seminerlerle bilgilendirilmelidir!

9- Sadece MİT'in raporuyla atanan YÖK dahil tüm kadrolaşmalarda yerel siyaset ve STK'ların görüşleri mutlaka alınmalıdır!

10- Devletin asıl yükünü omuzlayan çiftçi, işçi, memur, emekli, esnaf vs. halk kitlelerinin maddi ve manevi sorunlarına devam eden destekler arttırılmalıdır!

11- Fahri görevlilerimize ve taşeron işçilerimize verilen sözler acilen yerine getirilmelidir!

12- Seçmeni kızdırmak için seçime yakın mali cezalar yağdıran kamu kurum ve kuruluşlardaki hainler tespit edilerek cezalandırılmalıdır!

Alınacak tedbirler saymakla bitmez! Nasip olursa inşaAllah gelecek haftalarda tedbir, tavsiye ve tekliflerimize devam edeceğiz.

Aylarca, bilhassa Güney Doğu’daki yoğun konferans programlarım sebebiyle yollardaydık!

Bu acı gerçekleri yerinde gören ve yaşayan sadece din ve vatan sevgimizden dolayı yola devam bir kardeşinizim!

Ve yorulmadan ve usanmadan dilimizle ve kalemimizle hatırlatmalar yapmaya devam edeceğiz inşaAllah!

Her hezimetin,  çevremizdeki şakşakçı dalkavukların tuzaklarıyla yaşandığını acı tecrübelerimizle artık anlayıp gereken tedbirleri acilen almalıyız!

Ülkemizde, uluslararası satranç oyunun şahı Recep Tayyib Erdoğan kardeşimize ve ondan bilerek uzaklaştırılmak istenen gerçek dost ve vefalı arkadaşlarına karşı hazırlanan bu tehlikeyi sezip göremeyenlere ve tedbir almayan kardeşlerime Allah feraset ve basiret versin!

Zira bu satranç oyununda şah düşerse; ülkemizin manevi ve maddi istikrar, istiklal ve istikbalinin mat edileceğini bilmemek tam bir gaflet ve ihanettir!

Tarih boyunca iktidar ve kaptanlarının etrafında dalkavuk çok, dost ise az olmuştur!

Lakin dost acı söyler ve yazar! Ne yazarsa ülkesini ve reisini sevdiğinden yazar!

Haftaya dost uyarılarına devam İnşallah!

Bıçak sırtındaki Evet oylarıyla tüm emperyalist ülkeleri ve içimizdeki mandacı Mason odaları sevindirmeyen, iktidarımızı ve bizleri de şımartmayan Allah’ımıza sonsuz hamdolsun!

Tebrikler Türkiye!

Tebrikler Evet oylarıyla oyunları bozan milletimiz!

Ve tebrikler oylarını dua ile kullanan tüm Mazlum Coğrafya!

***


Salı akşamı saat 20:45’te, Akit TV (Kanal 34) ile Kocaeli TV’nin ortaklaşa yayınladığı “Milli Diriliş” programının canlı yayınında buluşmak üzere; Allah’a (c.c.) emanet olunuz.

Tatil olması dileğiyle Cuma Bayramı’mız mübarek olsun!
Selam ve duayla…

facebook.com/sevkiyilmaztr
facebook.com/sevkiyilmaz1955
twitter.com/sevkiyilmaz
Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2017, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5