banner29

Rüyada Vahşi hayvan görmek ne anlama gelir?

Rüyada vahşi hayvan görmek, insanın can düşmanı olan nefsine ve onun hilelerine delalet eder. (Hangi vahşi hayvan görüldü ise o maddeye bakılmalıdır.)

Yaşam 17.02.2021, 17:00
Rüyada Vahşi hayvan görmek ne anlama gelir?

Rüyada aslan, kaplan, ayı gibi vahşi ve yırtıcı hayvan görmek, etrafının düşmanlarla sarılı olduğuna, bunlardan çekinmesi ve korunması gerektiğine işarettir. Rüyasında herhangi bir vahşi hayvana binip istediği gibi yönettiğini görmek, günahtan kurtulacağına işarettir. Hayvan itaat etmezse günaha düşer.

Rüyada vahşi hayvanlardan birinin evine girdiğini gören,

şeriata uymayan bir kimse ile ahbaplık eder. Eğer giren hayvan avlanmış ise, mal ve ganimet ile yorumlanır. Kendisine avlanılmış bir hayvan gönderildiğini gören, zahmet çekmeden para kazanır.

Rüyada vahşi bir hayvanı kestiğini gören, 

yabancı biriyle gayrimeşru ilişkide bulunur.

Rüyada vahşi bir hayvanı olduğunu gören,

hayırsız adamlarda dost olur. Vahşi hayvanlardan birinin kendisini çiğnediğini gören ihanete uğrar. Rüyada vahşi hayvan derisi, tüyü, tırnağı, eti, kemiği, boynuzu ve diğer parçaları mal ile eti yenilen hayvan ise helal ve yenilmez hayvan ise haram mal ile yorumlanır.

Rüyada vahşi bir hayvanı avladığını görmek,

eline mal ve ganimet geçmeye; elinden avını kaçırdığını görmek, bir şey elde edememeye; vahşi bir hayvana yem veya su verdiğini görmek, cahil adamlara hizmet edeceğine; vahşi hayvanlardan birinin kendisine alıştığını görmek, hayır ve menfaate; ehli hayvanlardan birinin vahşi olduğunu görmek, şerre delalet eder.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?