Aydın'ın Karacasu ilçesinde eşi ile yaşadığı anlaşmazlık nedeniyle bir süredir ayrı yaşayan C.B. isimli şahıs yeni eşiyle düğün gerçekleştirdi. Damadın yakınlarının katıldığı düğünde iddiaya göre damat eski eşinden resmen boşanmadığı için nikah merasimi yapılmadı.

İddiaya göre, düğün sonrası bir meseleden dolayı tartışıp birbirinden şikayetçi olan aile, karakolda kadın ismi ile tanıdıkları gelinin resmiyetteki ismi erkek çıkınca şaşkına döndü. Gelinlik giyip Karacasulu adamla evlenen şahsın kadın değil erkek olduğu iddiası ortalığı karıştırdı. Damat C.B. ile erkek olduğu halde gelinlik giyip C.B. ile evlendiği ileri sürülen İ. takma adlı M.K.’nin ilçeden ayrılıp izlerini kaybettirdiği öğrenildi.

“Seviyorum kime ne” şarkısı ile oynadılar

C.B. ile İ. takma adıyla tanınan çiftin sosyal medyada paylaşılan düğün fotoğrafı ve videolar en çok ilgi çeken paylaşımlar arasında yer aldı. Yaptıkları düğünde, İzmirli olarak tanınan ve gelinlik giyen İ. takma adlı M.K. ile damat C.B.’nin yaptıkları düğünde İbrahim Tatlıses’in ‘Seviyorum kime ne.'' şarkısı eşliğinde oynadıkları görüldü.

BOŞANMA DAVASI SÜRÜYOR

Bir süre önce evli olduğu kadın tarafından terk edildiği öğrenilen C.B.’nin ilginç düğünü Karacasu ve Aydın’da günün konusu haline gelirken, C.B. ile resmi nikahlı karısının birbirlerine karşılıklı olarak boşanma davası açtığı öğrenildi.

ERKEKLERE DÜŞKÜNLÜĞÜ YÜZÜNDEN KARISI EVDEN KAÇTI

Yaklaşık 3-4 ay önce evli olduğu kadın tarafından terk edilen Ceyhun B., yaklaşık 6 aydır birlikte yaşadığı Muzaffer K, ile evlenmesi ilçede alay konusu oldu. Ceyhun B’nin erkeklere olan düşkünlüğü yüzünden karısının bir başka erkekle kaçtığı öğrenildi. Ceyhun B, karısına boşanma davası açarken, karısının da erkeklerle ilişkisi olduğu iddiasıyla kocasına karşı bir dava açtığı ve tarafların boşanma davasının sürdüğü gelen bilgiler arasında yer aldı.