Habervakti Genel Koordinatörü Bülent Deniz'in hazırlayıp sunduğu, usta yazar Abdurrahman Dilipak'ın sıcak gündem yorumladığı Derin Gerçekler, Akit TV'deki yayınlarının ardından Dilipak ve Deniz'in sosyal medya hesaplarından ve Habervakti.com web sitesi üzerinden canlı yayın programa kaldığı yerden devam edecek.

DİLİPAK VE DENİZ AYRILIĞI DUYURDU

Akit TV'de 6 sezondur yayınlanan Derin Gerçekler programına son verilmesinin ardından gazetedeki köşe yazarlığına son veren Dilipak'tan sonra programın yapımcısı Bülent Deniz de Akit TV'de yapımcı ve sunucusu olduğu diğer program Kürsü programına son verdiğini ve Akit Medya ile bağını bitirdiğini açıklamıştı

5 EYLÜL PAZARTESİ HABERVAKTİ ÜZERİNDEN YAYINLANACAK

Yayın çizgisinden taviz vermeyen Dilipak ve Deniz, bundan sonraki yayın hayatlarına (şimdilik) kendi sosyal medya hesapları üzerinden ve Habervakti.com dan devam edecekler. Derin gerçekler twitter hesabından yapılan duyuruda:

''Söz verdiğimiz gibi 5 Eylül Pazartesi 21.30 da
@aDilipak ve @bulentdenizim  tüm sosyal medya hesaplarından ve aynı anda @HaberVakti nden canlı yayında sizlerle buluşuyor.
Mecra değişsede
Mizaç değişmedi'' ifadeleri kullanıldı

Mescid-i Nebevi'nin yanı başındaki H&M'de yer alan dekolteli kıyafetler tepki çekti Mescid-i Nebevi'nin yanı başındaki H&M'de yer alan dekolteli kıyafetler tepki çekti

Derin Gerçekler'in ilk programı 5 Eylül Pazartesi 21:30'da Habervakti.com dan canlı yayınlanacak.