Türkiye Kupası'nda yarı final maçlarını yönetecek hakemler açıklandı Türkiye Kupası'nda yarı final maçlarını yönetecek hakemler açıklandı

Inter'de forma giren milli oyuncumuz Hakan Çalhanoğlu kendine dair açıklamalarda bulundu. DAZN'a konuşan Hakan Çalhanoğlu dünyanın en iyi beş orta sahasından biri olduğunu söyledi. 

"Aylar önce dünyanın en iyi 5 orta saha oyuncusundan biri olduğumu iddia ettim ve kimse bana inanmadı. Ancak, ben kendime inanıyorum. Niteliklerimi biliyorum ve kimseden korkmuyorum. Benim attığım golleri kimse atamaz. 1 metreden gol atmıyorum. Uzaktan, belki frikikten, zor goller atıyorum." "Beşinci sıraya Enzo Fernandez'i, dördüncü sıraya da Kimmich'i koyuyorum. Üçüncü sırada Toni Kross'u, ikinci olarak ise Rodri'yi seçiyorum. En üst basamaktayım." "Topu her zaman geriye oynamayı sevmiyorum. Hemen dikine gitmeyi, hızlı oynamayı ve boşlukları değerlendirmeyi tercih ediyorum.  Derinlemesine hücum eden oyuncularımız var ve o pozisyonda Dimarco'yu hemen gördüm. Top bana gelmeden önce görmüştüm bile. Bunlar antrenmanda denediğimiz şeyler. "İdolüm Pirlo. Oynama şeklini, sahadaki sakin tavrını severdim. Stres hissetmiyordu. EURO 2012'de Joe Hart'a attığı golü hatırlıyorum. O bir numara" dedi."